Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

9 hours ago, Zli Gli said:

Uncut gems

 

Mozda bi bio dobar rolerkouster da nema bas toliko jebenog deranja i opsteg haosa, ovako je bas preterano i ubilo me u pojam. Kao kad slucajno prebacim na neki rialiti kod nas gde se svi samo deru bezveze, potpuno isto.

 

I ja sam zavrsio uncut Gems blago iznevrenih ocekivanja. Ok razumem hajpuje se uvek kada teski komedijas glumi ozbiljnu ulogu, ali generalno nema film sta da ponudi. Dosta frke, osecaja mucnosti i nervoze za koju je 90% slucajeva krvi glavni lik. Nije za nominaciju ni u kakvoj kategoriji a onoliko se naricalo pred Oskara o ovom filmu bas.

Link to comment

Meni je Uncut Gems skroz dobar. Jedan od najboljih sa netflixa do sada, mada nije da je neka konkurencija, ali me uvukao film bio, to je baš retkost iz USA kuhinje.

Link to comment
19 hours ago, Zli Gli said:

Uncut gems

 

Mozda bi bio dobar rolerkouster da nema bas toliko jebenog deranja i opsteg haosa, ovako je bas preterano i ubilo me u pojam. Kao kad slucajno prebacim na neki rialiti kod nas gde se svi samo deru bezveze, potpuno isto.

Film je totalni haos, čovek bude na ivici  epileptičnog napada od svog tog dranja, torokanja, svog onog blještanja ljuljanja kamere. Totalno bunilo.

Link to comment
9 minutes ago, Tresko said:

Film je totalni haos, čovek bude na ivici  epileptičnog napada od svog tog dranja, torokanja, svog onog blještanja ljuljanja kamere. Totalno bunilo.

Ko stvoreno za tebe, obozavaoca rejv zurki.

Link to comment

Uncut gems mi je odvratan .Toliko iritantan,da sam ga posle pola sata ugasio.

The Invisible Man-pola filma ok,a druga polovina ziva propast.Prekinuo sam od polovine kad sam video u kom smeru sve to ide..

Baby driver -odlicna zabava.Topla preporuka za sve.

Link to comment
On 26.3.2020. at 22:54, Moća said:

@Pokojni Ruxin

A sta mislis o ovome?

 

Spoiler

 

  Reveal hidden contents

u jednom trenutku pitaju glavnog lika na intervjuu koje mu je omiljenojelo on kaze puzevi pa oh u jednom trenutku nadje na stolu. Moja teorija da je na stolu omiljeno jelo svakog stanovnika rupe i kad bi svako uzeo ono sto je trazio svako bi dobio svoje.

 

 

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

 

nečovek sam samo takav, zaboravio da odgovorim bratu, prijatelju moći

 

Spoiler

+1, mislim da ti je teorija 100% ispravna, tako sam i ja razumeo :)

 

ontopic - propustio sam ako se pričalo o poslednjem dokumentarcu kapadie ovde, ali je diego maradona očekivano odličan

Link to comment

bruh svako ko je malo duže na forumu zna to već i sam, ali ajde ako si imao potrebu da nas obavestiš

 

btw calibre jebe, gledajte svi obavezno :sleep:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...