Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

11 hours ago, Host said:

:isuse: 

 

  Hide contents

 

Malo su je ova dva majstora bacila u neznanje u emisiji kod Džeja Lenoa. Možeš da premotaš na 4:38 kad izlaze, pa do kraja

 

 

SaE

Link to comment

pošto ti dragi moj hostže baš patiš od te predvidljivosti, odaću ti jednu malu tajnu velikih majstora - predvidivost svakog filma je obrnuto proporcijalna stepenu govedarske navarenosti kad se u gledanje istog kreće :fantom:

 

no ne sporim da je prosek knives out, koliko god genijalan rajanara obično bio...ali ajde,  makar da nešto originalno nestripovski i za netinejđere obrne box-office

 

 

edit:

eh da ontopic, el hoyo je pristojna žanrovska zajebancija sa porukom™. kraj je malo mnjah, ali vredelo je mojih 94m

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
3 hours ago, bags said:

The Gentleman - prva polovina spora i dosadna. Druga polovina tipican Rici. Moze 7.5 od mene.

 

meni jedva šestica, u celom filmu dve dobre fore, a 1 je ricense to kill. dovoljno dobro da se odgleda do kraja, ali ne sviđa mi se što brat guy ipak ne odustaje od pokušaja da rasplamsa mladalačku vatru i napravi novi lock stock/snatch. ako je čovek iz ujaka™ bio korak napred, ovo su dva unazad.

Link to comment

Uncut gems

 

Mozda bi bio dobar rolerkouster da nema bas toliko jebenog deranja i opsteg haosa, ovako je bas preterano i ubilo me u pojam. Kao kad slucajno prebacim na neki rialiti kod nas gde se svi samo deru bezveze, potpuno isto.

Link to comment

uuu +1, američki take na ovo bi bio dojaja

 

Spoiler

kako zamišljamo da bi to tačno izgledalo? valjda bi ukinuli ono pravilo da mozes da jedes samo dok je na tvom nivou pa bi svi hoardovali hranu na prva 2 sprata, a onda kad bi naš junak došao da revolucionari poklopili bi ga njegovi sirotinjski saborci sa - niko tebe ne sprećava da dođeš do prva 2 sprata, this is a prison of opportunity :happy:

 

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
25 minutes ago, Zli Gli said:

Uncut gems

 

Mozda bi bio dobar rolerkouster da nema bas toliko jebenog deranja i opsteg haosa, ovako je bas preterano i ubilo me u pojam. Kao kad slucajno prebacim na neki rialiti kod nas gde se svi samo deru bezveze, potpuno isto.

 

Ni meni se nije baš svideo. Film je potpuna zbrka.

Muzika veze blage nema sa onim što se dešava, polumračna atmosfera, neurozna kamera...

Okej, neko je hteo da prikaže crtice iz života impulsivnog ovisnika o klađenju, lažova, muljatora i preprodavca nakita i dragog kamenja. Problem je u tome što ništa od toga ne spada u moju sferu interesovanja - velika lova, glamur, klađenje, nakit, muljanje, NBA...

Ne mogu da saosećam sa glavnim likom, ko ga jebe. Jedva sam čekao da se završi ova neprijatnost od filma.

Link to comment

Sendler je dobro odradio svoju ulogu, mada je njegov lik iritantan do bola, delimo misljenje. Osim njegove glume, valja jos i ta sto mu glumi svalerku tj. devojku, neka Dzulija Foks. Nikad cuo ali je bomba:wub:

Link to comment

@Pokojni Ruxin

A sta mislis o ovome?

 

Spoiler

 

u jednom trenutku pitaju glavnog lika na intervjuu koje mu je omiljenojelo on kaze puzevi pa oh u jednom trenutku nadje na stolu. Moja teorija da je na stolu omiljeno jelo svakog stanovnika rupe i kad bi svako uzeo ono sto je trazio svako bi dobio svoje.

 

 

 

 

 

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...