Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja pogledao Jojo rabbita i film bi bio jedan od top najdepresivnijih filmova da se zavrsio u trenutku kada Jojo saopstava devojci da su Nemci pobedili. Srecom po mene film se nastavlja. Odlican film.

Link to comment

I ja gledam knives out, upravo završio. 

Ko voli Agata Kristi i Herkul Poaro flikove - dopašće mu se, meni je dobar ali sam možda očekivao još neki tvist na kraju, ili nešto više od toga, ne znam. Ovako, 6.8/10.

 

Jel gledao neko Midway? Skinuo sam 60gb verziju i planiram da srušim zgradu ali sutra popodne kad su svi na poslu. :D

Link to comment
I ja gledam knives out, upravo završio. 

Ko voli Agata Kristi i Herkul Poaro flikove - dopašće mu se, meni je dobar ali sam možda očekivao još neki tvist na kraju, ili nešto više od toga, ne znam. Ovako, 6.8/10.
 
Jel gledao neko Midway? Skinuo sam 60gb verziju i planiram da srušim zgradu ali sutra popodne kad su svi na poslu. [emoji3]
Midvej je do zla boga glup

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment

deathinbrunswick.png

Reših da ubijem sat i četres minuta, kad se ispostavilo da sam se baš lepo zabavio. Sam Neill je kuvar u "Death in Brunswick (1990)"... Brunswick je u mom komšiluku, a i sad slično izgleda. Sam je 1 zgodan mofo (a i danas posle 30 godina se odlično drži) i baš je dobar izbor za simpatično-smušenu ulogu u ovoj crnoj komediji. 

Link to comment
15 hours ago, Mil@n said:

I ja gledam knives out, upravo završio. 

Ko voli Agata Kristi i Herkul Poaro flikove - dopašće mu se, meni je dobar ali sam možda očekivao još neki tvist na kraju, ili nešto više od toga, ne znam. Ovako, 6.8/10.

 

Jel gledao neko Midway? Skinuo sam 60gb verziju i planiram da srušim zgradu ali sutra popodne kad su svi na poslu. :D

Midway je njesra, ja gledo na Kodiju :fantom:

Link to comment

Parazit

Krajnje nevina i simpaticna porodica koja je surovim sistemom prisiljena da postane zla. Tesko je napredovati sa dna, izvuci se iz govana bukvalno.

Dobro.

Lepo je tu sve uradjeno ali ne vidim bas tako antologijsku vrednost kako to kolicina oskara govori...

Bez obzira zabavan film koji treba pogledati.

 

Ali me je ona preslatka mesavina, izmedju ostalog Tito i ja, Alo alo (sa sve her flikom u jednoj sceni :)), Vudi Alena, pa cak na momente i Alan Ford humora, totalno kupila!

Vrlo ozbiljne, ali i "obicne" teme iz ugla normalnog deteta ali postavljene u nenormalne, ekstremne uslove ubrzanog odrastanja (nacizam)

Jojo Rabbit je presarmantna, duhovita, i prelepo dizajnirana prica koja je za mene pravo osvezenje.

 

Ne znam kakvi su ostali filmovi ovog coveka vredi li potrositi vreme?

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...