Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1917

Kao da sam drzao dzoistik i igrao neki FPS

Jos kada mu spuca svaba metak, a ovaj se osamucen samo malo smiri dok mu ne poraste health :)

Cisto dok ne nadje neki veci da se dopuni...

 

Scenario bi bolje napisao prosecan forumas ovde.

 

Scenografija zato kida

Link to comment

Pogledao u bionji 1917-tu. 

 

Sem što je zaista interesantno kinematografsko rešenje činjenica da je sve snimljeno iz jednog neprekinutog kadra, sve ostalo je više nego mršavo i sto puta viđeno. Meni čak sve zajedno poprilično neuverljivo, ni u jednom trenu me radanja nije u potpunosti obuzela i ponela, ima dosta wtf momenata:

 

 

Čovek nailazi na svoje na pola puta, već je izgubio druga, umesto da zahteva od komandujućeg oficira da se uključi u izvršenje zadatka - 1600 ljudi je u pitanju - on eto nastavlja sam, jer iz nekog neobjašnjivog razloga, to, jelte, baš tako treba...

Drugo, svaki minut, u stvari, ne minut, sekund je važan, a on prvo izigrava bejbisitera a zatim uživa u performansu nekog radnom vojnika kako pjevuši naokolo. WTF???
I tako...

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
On 2.2.2020. at 20:19, bags said:

Uncut gems - Ja sam nakon svih hvalospeva iskreno  ocekivao puno bolji film. Kraj mu malo popravlja ocenu 6/10.

same here

 

ubi me nervoza, cika i vriska iz filma :D

 

kg solidan :)

Link to comment

Davno mi se nije desilo da pogledam tri dosadna filma u nizu: Vec pomenuti 1917, prilicno nemastovit,dosadan i nepotreban.Drugi od kojeg sam ocekivao mnogo vise je Portrait de la jeune fille en feu ,hvaljen i nagradjivan.Elem toliko je dosadan da sam skoro zaspao.Nisam medium ali posle pola sata sam znao kako ce se prica razvijati do kraja...Za izbegavanje.

Treci je ipak sampion od ova tri: A Hidden Life ," saga" o dobrom™ Njemcu pardon Austrijancu koji strada od nacista zbog svog pacifizma/verskog fanatizma ™ Da zlo bude vece ovaj totalno bezvezni film traje preko 170 minuta sto sam tek na kraju provalio!

Edited by Haralampije
Link to comment
12 minutes ago, Haralampije said:

Treci je ipak sampion od ova tri: A Hidden Life ," saga" o dobrom™ Njemcu pardon Austrijancu koji strada od nacista zbog svog pacifizma/verskog fanatizma ™ Da zlo bude vece ovaj totalno bezvezni film traje preko 170 minuta sto sam tek na kraju provalio!

 

Još od trejlera za A Hidden Life sam goreo od nestrpljenja da pogledam ovaj film, a sada nemam želje da objašnjavam na šta sve sam se naložio. Sinoć sam prekinuo gledanje posle prvog neverovatno dosadnog i usudio bih se da kažem, baš lošeg sata. Planirao sam da nastavim neki drugi put, da proverim da nije do mene, ali sada već mislim da neću dalje.

Link to comment

Dobar mi je uncut gems. 

Posle prvog utiska da adam sendler posle 543245 filmova u kojima glumi adama sendlera sada glumi al pacina prihvatiš to i onda ide ok. 

Atmosfera je dobra, khondji to voza bez greške. Muzika je zanimljiva. Glavna tema je mix vangelisa i jm jarrea. 

Likovi su dobri. Nisam imao očekivanja i nije mi bilo dosadno. 

Link to comment



Pogledao u bionji 1917-tu. 

 

Sem što je zaista interesantno kinematografsko rešenje činjenica da je sve snimljeno iz jednog neprekinutog kadra, sve ostalo je više nego mršavo i sto puta viđeno. Meni čak sve zajedno poprilično neuverljivo, ni u jednom trenu me radanja nije u potpunosti obuzela i ponela, ima dosta wtf momenata:

 

  Čovek nailazi na svoje na pola puta, već je izgubio druga, umesto da zahteva od komandujućeg oficira da se uključi u izvršenje zadatka - 1600 ljudi je u pitanju - on eto nastavlja sam, jer iz nekog neobjašnjivog razloga, to, jelte, baš tako treba...
Drugo, svaki minut, u stvari, ne minut, sekund je važan, a on prvo izigrava bejbisitera a zatim uživa u performansu nekog radnom vojnika kako pjevuši naokolo. WTF???
I tako...


Jbga moram...
Pa nije iz jednog neprekinutog kadra...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Pre dve veceri na HRT There will be blood (2007), i kako mi je davno na spisku, eto bila dobra prilika. Naravno DDL sabio kao i uvek, posle vidim da je dobio ovde Oskara, samo trositi hvalospeve na njega je stvarno besmisleno, bolestan nivo, ali mi sam film nije nesto legao, 'nako.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...