Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

otkud znam, bergmanova persona vrv, rhyme of the ancient mariner, proteus, nebitno sta sve.

uglavno gomila stvari koja nas navodi da film tumacimo na odredjen nacin.

 

imam tu nekoliko teorija, al kapiram da su samo meni interesantne. moracu ponoviti naduvan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Da, Dafoe kao Protej je isto ocigledno..

 

Stvari mozemo da tumacimo na razlicite nacine, jer nijedan od likova nije pouzdan narator (mi sve gledamo iz Pattinsonovog ugla), i tu ostaje pitanje sta se stvarno desilo, a sta je iluzija. Ali u tome je i draz filma..

 

 

Link to comment
On 11.1.2020. at 1:36, maheem said:

Počasni građanin

https://m.imdb.com/title/tt4562518/

 

Nobelovac na poziv mesne zajednice dolazi u svoje rodno selo. Kamera ko u Đekni doprinosi celokupnom ugođaju. Preporuka

Dobar film,mada mi kraj nešto nije legao koliko se sećam.

 

Nego,šta počiniše Pattinson i Dafoe u The Lighthouse :ziga:

 

Posebno prvi,ne pamtim da sam video bolje odigranu ulogu u poslednjih nekoliko godina.

Link to comment

The Lighthouse

Bog te jeba kakvo remek delo!

Pa snimili su film o mom životu sa mamom. Al još veći mindfuck je to da ja sad mami pustim ovaj film ona bi rekla da je film o njoj i njenoj mami.

 

Link to comment

Pogledao Ford protiv Ferarija, solidan filmić, vozi lepo. Malo je predugačak, ima nekih 20tak min potpuno nepotrebnih scena. Naravno, malo je previše melodramatično odrađeno a ponešto i patetično (odnos Majlsa i žene mu, npr). Odlično snimljene scene trkanja. 

 

Glumci standardni.

 

BTW

Spoiler

Scena "tuče"njih dvojice je totalni transfer blama.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...