Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

bila sam na q&a za locke. ma samo su hteli nesto zajedno da rade. hardy nije imao vremena da uci dijalog, imao je ear-piece non-stop ali je bio upoznat sa karakterom jer su brbljali o tome preko telefona. 

 

ovaj ga, btw veliki gospodin, (steven night), pusta da se siri maksimalno, opcinjen je bio njegovom glumim u bronsonu (kao sto sam i pretpostavila da je film bio pod njegovim jakim uticajem, nije to bas nicolasov - fali dublja psihoanaliza karaktera)

 

locke je odlican mali film, sjajno izveden

Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

bila sam na q&a za locke. ma samo su hteli nesto zajedno da rade. hardy nije imao vremena da uci dijalog, imao je ear-piece non-stop ali je bio upoznat sa karakterom jer su brbljali o tome preko telefona. 

 

ovaj ga, btw veliki gospodin, (steven night), pusta da se siri maksimalno, opcinjen je bio njegovom glumim u bronsonu (kao sto sam i pretpostavila da je film bio pod njegovim jakim uticajem, nije to bas nicolasov - fali dublja psihoanaliza karaktera)

 

locke je odlican mali film, sjajno izveden

 

Apsolutno.

Link to comment
On 16.12.2019. at 11:20, namenski said:

I onako ima sve na tom tviteru...

A ko bi da se udubi ima fejsbuk… :fantom: 

 

Obaska sto recimo '12 gnevnih ljudi' danas ne bi ni u pozoristu mogli da prodju.

Osim ako na pola filma ne bi kroz prozor uleteo Brus Vilis da razresi situaciju….:sleep:

meni je zamašćeno najbolji film svih vremena. a to i "eva", "mačka", "tramvaj" u originalu i crno belo plus duet barton - tejlor u strahu od viržinije vulf su ponos USA filma.

 

loke je jako dobar film

Link to comment

Retko ponavljam filmove poslednjih godina ali u skladu sa trenutnim neraspoloženjem sam spičio posle ko zna koliko sva 3 Austina Powersa.

 

Meni je Mike Myers ćale tata komedija sa unikatnim i jedinstvenim humorom, a Waynes World 1, 2 su mi jedni od omiljenih filmova svih vremena. 

Sve u svemu, prijalo. Toliko jebeno dobrih fazona...

Edited by Mil@n
Link to comment
meni je zamašćeno najbolji film svih vremena. a to i "eva", "mačka", "tramvaj" u originalu i crno belo plus duet barton - tejlor u strahu od viržinije vulf su ponos USA filma.
 
loke je jako dobar film
12 gnevnih ljudi je svakako najbolji američki film svih vremena, ali koliko treba da imaš samopouzdanja i muda da bi snimio onakav rimejk, poput Mihalkova? Pri tome, scena plesa je apsolutno dostojna originala, a kasting je demonstracija sile i ruskog glumačkog nerva.


Sent from fav toy

Link to comment

Doctor sleep, završio malopre. Ko zna da li bi i kada došao na red da nije bilo Ghoulove recenzije. Ipak sam zadovoljan posle malo razmišljanja pošto je očekivana kočnica poređenje sa prethodnikom, nekako sam ga se otarasio na polovini filma ali onda se film urotio protiv mene. Režiser se postavio na jedini normalan način, ima nekih jeftinih momenata koji mi se u završnici nisu svideli, no sveukupno sam zadovoljan. King još više.

 

Spoiler

Eto, spaljen mu je hotel, nek ućuti više.

DOCTOR+SLEEP++%252810%2529.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...