Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Kupio sam neki blu ray set sa 5 filmova o divljem zapadu.

Večeras sam gledao How The West Was Won, odlična drama koja kroz 4 kolena porodice obrađuje 4 značajna dela Američke istorije. 

Film je odličan, ali zato kamera i fotografija... Snimano je u cinerama modu /3 35mm kamere koje uporedo bacaju sliku na zakrivljeno platno) što rezultujte nenormalno širokim kadrovima što je izeksploatisano maksimalno, ovo je bez dileme jedan od najlepših filmova koje sam ikad gledao, film bukvalno može da se gleda bez titla i zvuka, imalo bi se šta gledati. SPEKTAKL, pogotovu na 55". A sa obzirom da nisam dugo gledao ništa na blu ray-u, i sama slika je ludilo, možda ipak ima smisla uzimati diskove, definitivno ima razlike između ovoga i ripova od 15, 20+ GB koje uglavnom skidam, da ne pričam o manjim. 



 

Link to comment

Neko gledao ovaj Ad Astra? Pojavio se na kioscima ali gledam rivjuz, kazu ocajan, pa ne bih da bacim 2 sata.

 

Edit: Sad tek pretragu, vidim isto misli i pppucanstvo

Edited by kipo
Link to comment

Meni je Ad Astra negde u ravni lošosti sa Interstelarom, mada za nijansu bolji. Mislim da je to do toga što više volim Breda Pita, nego Metjua Mekonahija.

Edited by Arkadija
Link to comment

Meni je AD astra bio ok jer sam ga gledao u bioskopu, i biću slobodan da kažem da mesec nije bolje prikazan nikad u istoriji filma, fotografija i kamera su fenomenalne, ima scena i sekvenci koji su raj za oči. Priča je malo kliše, ali sve u svemu bio sam zadovoljan viđenim, ipak sam pre svega scfi sucker pa sve ostalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...