Jump to content
Calavera

Poslednji film koji ste gledali Part II

Recommended Posts

Pokojni Ruxin
On 10.10.2019. at 23:57, Weenie Pooh said:

Film je dosta bolji nego što sam očekivao, iako nisam očekivao mnogo. 

ona tvoja vinica je najbolje opisala moje probleme sa žokerom. malo pre gledao, potpisujem uglavnom sve.

Spoiler

najveća korist što me podsetio koliko je nightcrawler fantastičan film i da treba da ga gledam opet. nije da su nešto direktno povezani, ali makar kao primer 6x uspelijeg anti-hero character study filma kojem čak i polazi za rukom da svoje teme istraži i razvije, a ne samo da kaže da je to stvar koja postoji.

Jimmy Kowalski

koga ti decko gledas na tom jutjubetu

tenor.gif

Mos

Vazno da ona ima oversized, fluffy SW merch, posto to nisu plitki filmovi i nista te ne nadzuju tokom scena..

Pokojni Ruxin

nije da je sve to bitno za ovaj video gore, ali džokerov problem je upravo to što zamišlja sebe kao nešto duboko i bitno, film koji ima mnogo toga da kaže. i onda da kraja uglavnom ne skupi muda da izusti bilo šta konkretno.

star wars filmovi koliko god da imaju problema, to nije jedan od njih. pa nema ni mnogo smisla kritikovati ih po toj liniji.

Edited by Pokojni Ruxin

Pokojni Ruxin

dok sam na misiji da raspizdim 90% forumaša - drugi najveći problem džokera je da mu tragično fali malo suptilnosti i nijansiranja.

pričamo o filmu u kojem dok grupa random thugs klinaca prebija žoakima mora pride i da viče "sad ga udri! vid kako je slab! šutni ga dok je na zemlji!". znači bukvalno lolovah u prvih pet minuta filma. :lolol:

6/10 sve u svemu, ali treba da se gleda. zbog hoakina ako ništa drugo.

Spoiler

koji je ipak mnogo bolji u the masteru :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin

Mil@n

Alita: Battle Angel

Odličan filmić, minus samo na kraj koji vrišti "Očekujte drugi deo, soooon".

Mos
17 hours ago, Pokojni Ruxin said:

6/10 sve u svemu, ali treba da se gleda. zbog hoakina ako ništa drugo.

Reveal hidden contents

koji je ipak mnogo bolji u the masteru :fantom:

Znam da cu zazaliti ali dosadno mi u vozu, sta je po tvom misljenju 9/10 ili 10/10 stripovski film?

Pokojni Ruxin

nem pojma, stripovski filmovi uglavnom nisu 9/10 ili 10/10

marvel pravi plitku popcorn razbibrigu, ali dosta uspešnu plitku popcorn razbibrigu. dc obično pokušava da na silu tu uglavi neki gravitas u filmove za preraslu decu, i to je obično baš baš daleko od uspešnog. ali daleko od toga da bih se usudio tvrditi da je bilo koji marvel 9/10. omiljeni su mu mi guardiansi ako nešto znači.

zlatni standard je mislim i dalje dark knight, ali suviše sam ga davno gledao da bih usudio reći da je 9/10.

btw joker se predstavljao kao ozbiljna umetnost ako me utisak ne vara, baš se dosta trudio da pobegne od sve te stripovštine. onda ajde tako i da ga kritikujemo a ne da se skrivamo iza "stripovski film"

Host

Znao sam da lazu da Djoker valja!

Kad se malo razmisli, ispadne da ima bas dosta odlicnih ekranizacija stripova. History of Violence i Road to Perdition, Hell Boy 10/10 bez problema, Red kida, Lone Wolf and the Cub je 15/10, Immortel 12/10 (18/10 da je snimljen od veceg budzeta). Ghost in the Shell, Akira i jos mnogo animiranih ako ih uzimas u obzir. Meni je i Constantine oba palca gore, ali dobro, zna se da nisam zahtevan konzument filmske industrije. 

Sa druge strane, 2/10 su svi eks-meni (Betmeni, Supermeni, Spajdermeni, Avengermeni..) osim X-Mena koji su svi super.

Malo preterujem, bio je jedan los X-Men.

Edited by Host

mustang

meni je poslednji supermen bio super. x-man samo prvi

constantine gledam jednom u 6 meseci. nikad da dosadi. 

jos dzokera nisam gledala. sad da odem, mislim da bih zaspala posle pet minuta. 

Edited by mustang

Host

Kako se pravilno kaze, Zoker ili Hoker?

Pokojni Ruxin

ja sam mislio da se fokusiramo na marvel i dc, ali ako se računa ghost in the shell onda definitino ghost in the shell :sleep:

x-men su svi sranje, to svakako ne bih ni uzimao u obzir :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin

Joe D

Javite kad se pojavi The Lighthouse na kioscima

maheem
2 hours ago, Joe D said:

Javite kad se pojavi The Lighthouse na kioscima

+1

Sinoć uhvatio The Nice Guys na tvu, neočekivano dobra zabava