Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:isuse:

 austin texas garant. ko portland oregon. to je far left izludjeno, nije im do zivota kad cuju sve nesto nije po njihovoj volji. 

 

al da se izbegavaju isvudovi filmovi?!?! aflek je solidan reziser, nista mu ne fali. 

Edited by mustang
Link to comment
6 minutes ago, mustang said:

:isuse:

 austin texas garant. ko portland oregon. to je far left izludjeno, nije im do zivota kad cuju sve nesto nije po njihovoj volji. 

 

al da se izbegavaju isvudovi filmovi?!?! aflek je solidan reziser, nista mu ne fali

+1

Link to comment
5 hours ago, mustang said:

:isuse:

 austin texas garant. ko portland oregon. to je far left izludjeno, nije im do zivota kad cuju sve nesto nije po njihovoj volji. 

 

al da se izbegavaju isvudovi filmovi?!?! aflek je solidan reziser, nista mu ne fali. 

Ajde da ti ja kazem nesto sto ti nece biti po volji, a ti da to uvazis kao misljenje koje je podjednako vredno kao tvoje? Moze? Evo: Pojma ti nemaš o filmovima a mnogo volis da ih gledas, tuga je to velika.

 

Najbolja stvar Istvudovih filmova je što su on time i on budget, i to producenti mnogo vole i stalno dobija pare da snima. Poslednji koji sam gledao je bio onaj o ragbi  reprezentaciji J. Afrike sa Matt Damonom. Em je nasao kepeca da igra ulogu coveka koji je u RL bio dvadeset cm višlji i 20 kila teži nego Damon, em sto je uspeo da u filmu koji je o timskom sportu (ragbi) ne kaze skoro nista ni o jednom clanu ragbi tima osim o glavnom liku.  Jebote, snimas film o timskom sportu a ispadne film o šerifu i tamo nekima sto se motaju oko njega, i onda je Istvud do jaja reziser? 

 

Aflek je jos gori, jer pogledas film, bude ti zanimljivo a onda posle sat dva krene “cekaj, pa ono onako nije moglo ni u ludilu” pronalazenje rupa u scenariju koje vredjaju mozak. Poslednji koji sam gledao je bio “Argo”, po istinitom dogadjaju koji je sam po sebi neverovatan, i mogao je da ga ostavi takvog, ali ne... krenulo je laganje ko kad Crnogorac priča priče iz II svetskog rata. Sledeceg dana kada sam pobrojao sve budalastine koje nam je servirao osecao sam se ko da me je neko izdzepario.

 

Ali najgori od sve dece je Dzordz Kluni. Sreća pa više ne režira, izgleda da mu je neko objasnio da nije to za njega. Zato ga nema na mom spisku.

Link to comment

Ovo je teska neinformisanost, to sto ObiW pise.

Pogledaj Istvudove rezije iz 70-ih, to su danas sve klasici, a Oskare je pokupio 90-ih i 00-ih.

Dakle, to je jedan stvaralac u kontinuitetu, zakljucno sa sjajnim Gran Torino. Ovo sve nakon toga otpisujemo mu na ime starosti. Koliko on uopste ima godina 105 sigurno

Link to comment
22 hours ago, ultra plasticni said:

Ovo je teska neinformisanost, to sto ObiW pise.

Pogledaj Istvudove rezije iz 70-ih, to su danas sve klasici, a Oskare je pokupio 90-ih i 00-ih.

Dakle, to je jedan stvaralac u kontinuitetu, zakljucno sa sjajnim Gran Torino. Ovo sve nakon toga otpisujemo mu na ime starosti. Koliko on uopste ima godina 105 sigurno

 

Jeste kontinuitet i razvoj, gran torino mi je kraj seme, nisam mogao da ga odgledam, steta da se ostari za neke ljude.Mislim da se rastegao koliko je mogao, ogroman trud je raditi kvalitetno u takvim godinama

Link to comment

Ko voli automobile, posebno trke, nek pogleda Le Mans (FvsF)... ili bar Bejla koji standardno briljira. Uopšte to nije toliko loše kao što Obi priča. Činjenica jeste da traje više nego što treba ali jbg, meni bio sasvim korektan. Dejmon vazda teško svarljiv ali ovde kud i kamo može i to da se proguta. Jedino što je mislim preterano u filmu je što su Italijani prikazani kao gomila degenerika i djilkoša, ali šta znam - možda je i to istorijska činjenica za taj period i ljude koji se pominju. 

 

 

Link to comment
On 17.11.2019. at 15:55, ObiW said:

 

2. Ne gledaj filmove koje rezira Clint Eastwood

 

 

Brate, cenim da ti u stvari nisi odgledao ništa njegovo već samo lupetaš napamet.

Link to comment

+1

 

Pa samo u 2000-im (ne 2010-im!) je u 5 godina snimio opus koji ga stavlja u elitu (Mistic river, Gran Torino, Changeling, Million dollar baby, Flags of our fathers i remek-djelo Letters from Ivo Jima) i koji 95% njegovih kolega može da sanja, ove poslije toga i ne računam. One prije tek da ne pominjem. Jedan od najvećih živih majstora. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...