Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 9.9.2019. at 22:44, roksi said:

 

stvarno?? ma daj... zezas. zbog cega tacno bi ga svrstao u remek delo? najiskrenije, meni skroz promice. 

 

Već sam iskucao čaršaf od pola strane u vezi tog filma, potražiću pa ću kopirati, mrzi me ponovo da kuckam.

Link to comment
2 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

Već sam iskucao čaršaf od pola strane u vezi tog filma, potražiću pa ću kopirati, mrzi me ponovo da kuckam.

 

wow, znaci bas je ostavio dojam na tebe... okej, bice zanimljivo cuti/procitati tvoju perspektivu na isti - jer zanima me sta sam to mogla da izvucem iz njega a nisam:)) bez zezanja.

Link to comment

MV5BMjE1MTk5NDQ5Ml5BMl5BanBnXkFtZTgwODUx

 

... odavno nisam odgledao nesto prema cemu ne mogu da se odredim u smislu da je dobro ili lose izvedeno.

 

Dijalozi katastrofalni, svi iz jedne glave, motivi likova nejasni i neuverljivi, film razudjen i spor - i sve od navedenog moze da bude i mana i kvalitet ovog uratka. Gledao do kraja, uz dobru tenziju, bas zato sto je sporo.

 

 

Link to comment

Pa ima ok riba. Al i pored toga je bulja. Generalno mi je spajk li prilično precenjena pojava, al ovo je baš jako loše.

A zapravo sam video da se pominju koreanci na prošlim stranama pa sam razmišljao šta još nisam gledao pa mi pao na pamet oldboj kog sam gledo ali ne i američku kopiju.

Edited by ToniAdams
Link to comment

It Chapter 2. Gospodebože.

 

Nije da sam imao neka visoka očekivanja, ali prvi deo je bio makar okej. Ništa epohalno, ali mogli su ga usrati straobalno, a nisu, meni dovoljno. Drugi deo je zato... majko božija.

 

 

 

 

Maštam o tome da otmem i zatočim scenaristu i režisera u neku malu odaju samo sa jednim vratima, bez prozora. Dok sede tamo vezani za stolice i dok se uspaničeno domunđavaju ko ih je oteo, šta žele s njima, vrata prostorije se lagano otvaraju i unutra ulazi osoba sa podebelom sveskom. Ova dvojica ne znaju ko je to, i onako vezani počinju da preklinju pridošlicu da ih odveže i oslobodi.

 

Jer oni ne znaju da je to Weenie.

Link to comment

Previse su ga razvukli i poslednjih 45 min postane naporan, ali meni je ipak bio podnosljivo zabavan. 

 

Ne vidim da je nesto specijalno losiji od prvog dela, manje-vise ista glupava cgi popcorn zabava, samo malo pojacana vecim budzetom i jacim glumackim imenima.

 

6.5/10 i jedan i drugi :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...