Jump to content
Calavera

Poslednji film koji ste gledali Part II

Recommended Posts

mustang

e jes lud :laugh:

define sredovecne...od kol’ko do kol’ko

Jumanji

Nisam gledala film (dakle da ne kazem magarica ) a nisam ni sredovecna (mada nek se izjasni prvo )....

I ja ssm gledala taj norveski Talas, ukakise ga sa kopiranjem jefiine, americke, pateticke, bee produkcije.

Priroda i oni fjordovi su stvarno fascinanatni, ali razmislicu da li cu da ih obilazim...

djordje geprat

sinoć na HBO2 sa zadrškom "hjuston,imamo problem". nisam ništa znao o tome kako je JBT zayebao USA za 50 današnjih milijardi USD. i, kakve su metode i kakve  "obaveze" bile u zaštiti "viših interesa". vrlo zanimljivo.

Jumanji

Hjuston, imamo problem je pseudodokumentarac, mockumentary, lazan. U svakom slucaju jako zanimljiv.

djordje geprat

rekoh, zanimljiv. možda namenski zna detalje.

maločas na sinemaks2 kratak a lep, poetičan film "Break"

Host
16 hours ago, mustang said:

define sredovecne...od kol’ko do kol’ko

Zavisi od primerka, al tu negde posle cetrdesete.

Sto pitas? :fantom: 

mustang
18 minutes ago, Host said:

Zavisi od primerka, al tu negde posle cetrdesete.

Sto pitas? :fantom: 

pa dal da gledam ili ne :)

Host

Elem, Alita, borbeni druid. Film na pola puta, ni tamte ni vamte, cista petica od deset. Lep je ovako na oko, kompijuterska grafika, sareno, dobra oruzija, oukejish koreografije borenja, ima i kvalitetan eye-candy za 3orgeta (spojler: Jennifer Connelly, dobra matorka). Ali zato: stoput vidjena postavka sveta, dovoljno Dexova da Winnie prohiperventilira i odsustvo smislenog preispitivanja Alitinog bitstva, sto je valjda poenta mange po recima dovoljno zaludnih da citaju mange. Plusic jer ima vise stilizovanog nasilja nego sto pokazuje PG13 rejting, a i zabavan je film vecim delom. Minuscina jer su racunali na serijal koga izgleda nece biti, pa se film kao prva polovina na pola prekinutog filma.

E sad, gledati ili ne gledati. Gledati, jebiga, nema mnogo ovakvih filmova u toku godine. Losije od Mortal Engines, ali bolje od nicega. 

Host
2 minutes ago, mustang said:

pa dal da gledam ili ne :)

A to, svim uzrastima preporucujem gledaj. Ili je aktuelna situacija ili akontacija. 

mustang

odlican the mustang

Tresko
On 12.7.2019. at 2:15, Host said:

Obicno ne gledam filmove za odrasle, one gde ljudi imaju realisticne odnose i pricaju o stvarima iz zivota, osecanjima i slicnim trivijama. Priznajem, Let the Sunshine In sam gledao zbog :blush: Juliette Binoche :blush: koja glumi zbunjenu sredovecnu raspustenicu koja ide Parizom i juri ljubav. Dosta je spor tempo, ali to samo znaci da duze gledate Binochevu™ koja zakiva. Ko voli Juliette Binoche, a ne gleda - magarac. Ko ne voli Juliette Binoche - magarcina. 

Sad ozbiljno, odlicno su prikazane nijanse u odnosima koje menjaju dinamiku. Mislim na gestove, nesigurnosti, strahove i pre svega, varljivu zensku cud. Preporuka za sve sredovecne, verujem da ce se prepoznati. Ja sam film gledao dvadesetak godina prerano, pa mi se opet svideo.

Priznaj da si plakao, pa bi sad da neko drugi napiše da je plakao da ne bi ti.:tongue: