Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

POSTER.jpg.9a7ba3f6d05ee54060e18fd21b47c279.jpg

 

Džaba Mametovo pisanije i režiranje, da da- David Mamet, džaba poslednja glumačka bravura doka holideja- dok nije prs’o.

Nije potpuni raspad sistema ali ne vozi kako bi trebao.

Edited by pariah
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

Adore

 

Film je malo provokativan, malo kinky, ako dodamo da su u tim ulogama Naomi Vots i Robin Vrajt, nema nijedan razlog da se ne pogleda :naughty:

 

 

nista mu ne fali :D

 

uzivala 

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Ti se zajebavaš, jel da?
Jel ovo opet ona debela što me pre neki dan nervirala?


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

:lolol:

nije. ovo je druga. imam da ti preporučim romantičnu komediju u kojoj je protagonista. možda ti se svidi.

MV5BZGE1NGYxOWItODdmMy00NWNhLTgxZmMtYmVj

Link to comment
2 hours ago, steins said:

Ti se zajebavaš, jel da?
Jel ovo opet ona debela što me pre neki dan nervirala?

 

Ne. Mada, govori mnogo toga to što odmah dobijam čak dve replike napada protiv toga što sam napisao o ovoj komediji...

Link to comment

Malopre je na RTS 3 išao sjajan dokumentarac o Bergmanu. 

 

Bergman: A Year in a Life (2018)

 

Konkretno- 57-a je, snimio je Sedmi Pečat i Divlje Jagode, još hrpu tv filmova i predstava...

Dosta glumaca je tu, svoje mišljenje zapljunuo i Lars fon Trier. Najzanimljivije je njegovo odrastanje, koje je on u stvari kasnije falsifikovao, kao mučno, sa redovnim batinjanjem od oca sveštenika.  Takav odgoj je u stvari imao njegov brat- i on je dao intervju davno nekada i Bergman uspeo da ga zabrani da se emituje- -sve do danas, u ovom dokumentarcu. Bezbroj odličnih informacija, intervjua itd. Mislim da je dobio nagradu naboljeg evropskog filma ili nešto slično...

 

Nema ga na netu i to me raspizdilo jer nisam mogao da odgledam zadnjih pola sata. Ako neko nađe nekakav link ili torrent, bio bih zahvalan. Samo šibnite poruku.

 

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.jpg

Edited by pariah
Link to comment
10 hours ago, Ajant23 said:

 

Ne. Mada, govori mnogo toga to što odmah dobijam čak dve replike napada protiv toga što sam napisao o ovoj komediji...

Ne znam šta da ti kažem, meni su ti rimejkovi ogavni - pogotovo kad krenu, kao što je trend poslednjih godina, da dodaju neke svoje sitnice po sistemu kako je mali Perica ustvari zamislio taj film. 

Plus, kad je o konkretnom filmu reč oni us rešili da ove dve mučenice rimjkuju ni manje ni više nego jednog Kejna i Martina, što je samo po sebi dovoljno za katran i perje. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...