Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nisam gledala film (dakle da ne kazem magarica [emoji57]) a nisam ni sredovecna (mada nek se izjasni prvo [emoji2955]).... [emoji3]

 

I ja ssm gledala taj norveski Talas, ukakise ga sa kopiranjem jefiine, americke, pateticke, bee produkcije.

Priroda i oni fjordovi su stvarno fascinanatni, ali razmislicu da li cu da ih obilazim...

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 12.7.2019. at 2:15, Host said:

Obicno ne gledam filmove za odrasle, one gde ljudi imaju realisticne odnose i pricaju o stvarima iz zivota, osecanjima i slicnim trivijama. Priznajem, Let the Sunshine In sam gledao zbog :blush: Juliette Binoche :blush: koja glumi zbunjenu sredovecnu raspustenicu koja ide Parizom i juri ljubav. Dosta je spor tempo, ali to samo znaci da duze gledate Binochevu™ koja zakiva. Ko voli Juliette Binoche, a ne gleda - magarac. Ko ne voli Juliette Binoche - magarcina. 

 

Sad ozbiljno, odlicno su prikazane nijanse u odnosima koje menjaju dinamiku. Mislim na gestove, nesigurnosti, strahove i pre svega, varljivu zensku cud. Preporuka za sve sredovecne, verujem da ce se prepoznati. Ja sam film gledao dvadesetak godina prerano, pa mi se opet svideo.

 

 

Priznaj da si plakao, pa bi sad da neko drugi napiše da je plakao da ne bi ti.:tongue:

Link to comment

Trgnem se iz polusna jutros oko pola cetiri. Krenem da vrtim kanale i na TV 1000 naletim na Vertigo. Naravno da sam ponovo odgledao do kraja i sada sam kao zombi celog dana. Fenomenalan film. Svako gledanje dodatno pojacava taj utisak.

Link to comment

dobar je incedies, pričalo se onomad o njemu. ako si već tu gde jesi obavezno pogledaj the wind and the lion od džona miliusa, pojašnjava malo američku percepciju bliskog istoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...