Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On ‎14‎.‎2‎.‎2019‎. at 20:50, MocaVukotic said:

istakao bih besprekornu režiju voltera hila. film o bandama gde vatrenog oružja ima komada 1, uz nekoliko tuča. a opet, sve pršti.

On je meni jedan od najboljih ikada, čisto emotivno, Vatrene ulice gledao jedno 15-ak puta u bioskopu 20. Oktobar...

Link to comment

meni vatrene ulice cista pederastija. ne kapiram kako je isti covek snimio i voriorse i to gej cudo i recimo juznjacku utehu a pogotovu onu masinu za mlevenje mesa, teksaskog granicara.

glavna riba realno nije losa iz vatrenih.

 

Link to comment

Moram da priznam da sam bio dosta razocaran filmom. Podseca
negde na istcnoevropske filmove osamdesetih, njihova ljubav na fonu totalitarnog drustva, nja njanja... Debeo korak unazad za Pavlikovskog. Jedino su mjuzikl scene odlicne.

Zimna wojna (Cold War) (208, Pol)
 
Pozitivne ocene samo za pojavnost glavne protagonistkinje i po neku muzičko-plesnu scenu poljskog Kola.
Lista mana je podugačka i počinje sa: glavni glumac je veći Svetozar Cvetković od Svetozara Cvetkovića.
Dalje nema smisla ni navoditi.
 
 
 
 


Sent from my SLA-L02 using Tapatalk

Link to comment
24 minutes ago, kobni zelaya said:

Moram da priznam da sam bio dosta razocaran filmom. Podseca
negde na istcnoevropske filmove osamdesetih, njihova ljubav na fonu totalitarnog drustva, nja njanja... Debeo korak unazad za Pavlikovskog. Jedino su mjuzikl scene odlicne.

 


Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 

 

Šta da gledam da popravim utisak, Last Resort?

Možda Serbian Epics? :)

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

On je meni jedan od najboljih ikada, čisto emotivno, Vatrene ulice gledao jedno 15-ak puta u bioskopu 20. Oktobar...

 

 

Vatrene ulice su došle u vreme kada je WH imao nekoliko odličnih filmova, koje sam voleo i kada sam ga odgledao  nije mi bilo uopšte jasno šta sam to gledao? Možda Briljantin za posttinejdž uzrast? Prilikom drugog gledanja, jedno 25 godina kasnije, bio sam manje strog, ali i dalje nemam dobro mišljenje- neuspešna stilizacija.

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...