Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

MV5BYTBjMGY2NzktMTc0ZS00ZTViLWJlN2MtNTI4

 

King of Thieves - Uprkos sjajnoj glumackoj ekipi, prilicno razocaravajuce. Lose sklepan scenario i slaba rezija, generalno je ton filma neujednacen i lose izbalansiran. U prvom (boljem) delu dok gledamo pripremu i izvodjenje pljacke preovladjuje vedrija atmosfera u duhu Ocean's 11 (u ovom slucaju to bi bili Ocean's 80), posle pljacke se naglo skrece u mracnije vode, ali fali tu dobre dramaturgije, a policijska akcija je traljavo prikazana.

 

Osim glumaca, barem je soundtrack po mom ukusu..

Link to comment

IO

Vrlo sporo ide (ali ok fotografija) - meni je plan bio da prekratim let, ovako se jos i oduzio :lol:

Mekdauelka dzuniorka (mladja) je lepo devojce i glumi ok, ali je Antoni je nesto sav drven.

Kraj (bar meni) ocekivan...

Solidno 4/10.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Pijanista u Muzeju Kinoteke u okviru festivala Dani jevrejskog filma. Dvojica beskućnika u publici nisu došli samo da se ogreju, aktivno su učestvovali u filmu "beži bre, evo ih", "ćuti, ne mrdaj se". Apstrahujući ih kao pojave, njihov karakteristični prepoznatljivi  intenzivni vonj u onom mraku intenzivirao je  osećaj smrada nemačke vojske i države.

Link to comment
Samo da dodam, scena neposredno pred uterivanje u vagone, kad Špilman stoji pored brata i pita ga koju knjigu nosi sa sobom a on pokazuje na korice i Šekspira pa mu čita Šajloka iz Mletačkog trgovca-
Ako nas ubodete, zar ne krvarimo?
Ako nas golicate, zar se ne smejemo?
Ako nas otrujete, zar ne umiremo?
Pa ako nas uvredite, zar da se ne svetimo?

 
Link to comment

Odgledao Star is born u bioskopu.

 

Prijatno iznenadjenje i filmom ali ponajvise glumom Lejdi Gage.

 

A za na gajbi Polar, u kom Mad Mikelsen glumi Dzona Vika koji se malo losije snalazi sa kucicima. I da nisam znao odmah se vidi da je pravljen po stripu, ko je gledao seriju Happy, gotovo da se moze reci da su u istom univerzumu radjene.

Link to comment
10 hours ago, halloween said:

Pijanista u Muzeju Kinoteke u okviru festivala Dani jevrejskog filma. Dvojica beskućnika u publici nisu došli samo da se ogreju, aktivno su učestvovali u filmu "beži bre, evo ih", "ćuti, ne mrdaj se". Apstrahujući ih kao pojave, njihov karakteristični prepoznatljivi  intenzivni vonj u onom mraku intenzivirao je  osećaj smrada nemačke vojske i države.

 

Sad nemam dilemu:rolleyes:

Mislim da sam te sreo, iako te ne poznajem - na Festivalu italijanskog filma u Kinoteci - sedela si ispred mene. Kako na tim raznim festivalima, dolaze i ljudi na poziv ambasade, koji nemaju mnogo veze sa filmom blabla

 Ostalo mi u secanju izraz tvog lica, kada si se okrenula - da vidis ko to iza zdere kokice i glasno prati radnju filma.

Mislim, da je u pitanju bio film; Osam i po

Takav pogled nisam imao prilike da vidim, najblize sam to video u filmu; "Sta ucini sine moj"? Gde Majkl Senon, glumi Breda :laugh:

 

Ako to nisi bila ti, prastaj :D svako dobro!

 

 

Link to comment

Kao odgovor iz Sinepleksa nude punjenje baterija!

 

Quote

Escape room mania u bioskopima Cineplexx!

Četvrtak 31. januar u 20 časova
Uživajte u sjajnom trileru, napunite baterije i rešite sve zagonetke sa junacima filma. Escape Mania će najsrećnije posetioce u bioskopima u Beogradu, Kragujevcu i Nišu obradovati poklon vaučerom za pravi escape izazov, dok će ostali posetioci ostvariti 10% popusta za escape room avanturu. U bioskopu Cineplexx Promenada, posetioce će nagraditi Room Escape.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...