Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jedan dosta neuspešan omaž - mnogo bolji je, recimo, Holly Motors, pa čak i Ich seh, ich seh.

 

1 hour ago, nisam ja said:

Od filmova sa kožom u nazivu najbolji je onaj sa Skarletom. 

 

Plus meleon.

Link to comment
12 hours ago, ragasto said:

Bad times at El Royale - može da se gleda. Tarantino vrišti iz svakog kadra, ništa toliko upečatljivo da se pamti, ali nemam osećaj izgubljenoog vremena.

To ko onaj domaći 'Točkovi"... 

Link to comment

The Vice. S obzirom na to da sve te price ne mozes da ne ispricas donekle tendenciozno, u to necu da ulazim, plus ima bas gomila mina koje su imali na putu da bi ispricali ovu. Kako god, koja god da je prica, sjajno je ispricana (ova ekipa kapiram nije mogla nista manje) i film je prilicno nelos. 

Link to comment
On 24.1.2019. at 11:19, ragasto said:

Točkove nisam nikad ni odgledao do kraja, tu me je Kojo iritirao. Ovo mi je bilo ok, ima i dosta fine muzike. Valjda su od Hush scene hteli da naprave kult...ali teško:D

Kojo umre na pocetku, mogao si da nastavis sa gledanjem.

Link to comment

odgledao bohemian rhapsody u pripremama za oskara, meni to dosta kilavo. mislim da je glavni problem filma sto fejluje kao freddyjeva biografija, s obzirom da je gomila bitnih detalja izmenjeno u dramske svrhe. ja inace nemam problema s kreativnom autorskom interpretacijom, ali to se obicno radi kad bi fikcija bila zanimljivija od stvarnosti. bohemian rhapsody je suprotno od toga, pravi freddy je sto puta zanimljiviji od ovog nesigurnog mladica u filmu.

 

mozda bi utisak bio drugaciji da je to bolje napisano, ali ovo je klasican oscar bait koji ce biti zaboravljen kao i the artist onomad. sve je odradjeno po planu i programu: cuvena replika tu, patnja na kisi tamo, videce-oni-ko-sam-ja trenutak onamo, i tako do kraja filma. rami se trudi, ali tacno se vidi da ga lazni zubi muce svaki put kad treba da napravi grimasu zahtevniju od teleceg pogleda. sad kad razmislim, meni je on bez preterivanja bio ubedljiviji u until dawnu :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...