Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

7 minutes ago, Majo said:

Jel te podsetio smek golotinje na duplerice iz Cika i Starta?

 

Hehehe... Šarlota forever... Ja sam gled'o (k'o mlađi tinejdžer - danas bi to bilo zakonom zabranjeno) Noćni portir u bioskopu kad je bio. 

Link to comment
19 hours ago, Majo said:

Btw, svideo mi se Swimming Pool, lepo i erotski sveden u simbolicnosti. Uzivancija.

 

7 hours ago, Indy said:

 

Hehehe... Šarlota forever... Ja sam gled'o (k'o mlađi tinejdžer - danas bi to bilo zakonom zabranjeno) Noćni portir u bioskopu kad je bio. 

oba filma su klasa

Link to comment

Tomb Raider (2018)

 

Prilično uspela ekranizacija, rekao bih. Iskustvo video igre, ranije ekranizacije, ali i filmova iz žanra koji su inspirisali i stvaranje same igrice poput Indijane Džounsa, omogućili su gotovo neobarokni prizvuk ovom zabavnom filmiću...

 

Šamantno, u pristojnom ritmu rađeno i, kažem, eklektički, gotovo neobarokno probrano iz žanrovskog, multimedijanog iskustva...

 

 

 

Edited by Ajant23
Link to comment

samo da kazem ako Cavsi sutra nesto zabrljaju [moraju da budu dobri sve do kraja finala] bichu toliko ljuta da chu vam se pridruziti u skrnavljenju ovog topika

Link to comment

The Light Between Oceans (2016)

https://www.imdb.com/title/tt2547584/?ref_=tt_urv

 

Kopkalo me godinu dana da odgledam ovo. Toliko dugo je stajao na hard disku. Reko neću, mora da je nešto opasno emotivno rasplakaću se. I sada ga pogledah... pola sata nisam mogao da se sastavim. Emotivac sam, šta ću. :) Kakva li je tek knjiga po kojem je pravljen ovaj izuzetan film?

Pogledajte, ali pre gledanja spremite maramice. :)

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 hours ago, zakintos said:

^^

za taj "izuzetan" film pre bih upotrebio toalet papir ili mozda neku 'artiju, koju bih pre upotrebe dobro izguzvao - da ne grebe...

Prošetaj malo. Udahni vazduh negativni covece.

Taj tvoj izguzvani papir mogu upotrebiti za polovinu filmova koje ovde propagiras.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
14 hours ago, BlackGeorge said:

The Light Between Oceans (2016)

https://www.imdb.com/title/tt2547584/?ref_=tt_urv

 

Kopkalo me godinu dana da odgledam ovo. Toliko dugo je stajao na hard disku. Reko neću, mora da je nešto opasno emotivno rasplakaću se. I sada ga pogledah... pola sata nisam mogao da se sastavim. Emotivac sam, šta ću. :) Kakva li je tek knjiga po kojem je pravljen ovaj izuzetan film?

Pogledajte, ali pre gledanja spremite maramice. :)

prilicno je ljigavo ovo, nije za preporuku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...