Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 29.5.2018. at 9:36, steins said:

Hurricane Heist

 

vrlo zabavan. Kome ne smeta ona retardirana ćerka Lajama Nisona iz Takena. 

 

kao bonus tu je i Ben Cross za koga sam mislio da je umro. :D

 

Uragan prevrce automobile i obara drvece, ona se 'vata za dusek na naduvavanje i ni da je pomeri s mesta ...

Kolicina gluposti koju mogu da podnesem za ovu vrstu filma je ~ Hard Rain iz '98-me, ovo je zesci overdose

Link to comment
On 27.5.2018. at 19:42, Majo said:

Me and Earl and the Dying Girl - puno od zivota provuceno na najfiniji moguci nacin. prelep film skroz.

za mene prilicno veliko razocaranje, skoro da se ni po cemu ne izdvaja od gomile slicnih filmova.

nije ni bilo lako napraviti nesto vise od veoma nefilmicne knjige.

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

za mene prilicno veliko razocaranje, skoro da se ni po cemu ne izdvaja od gomile slicnih filmova.

nije ni bilo lako napraviti nesto vise od veoma nefilmicne knjige.

Ne znam za knjigu, meni se cini da je film radio neko, ko dobro poznaje tematiku, gde su gro reci suvisne ili ostaju u grlu. Naravno, plus je veci kako se radi o adolescentima, koji imaju, priznaces, daleko distancirajuci pogled na smrt od odraslih.  I da, nje samo to, u filmu je lepo provucena (ne)pozeljna razlicitost u najranijem dobu, a i depresivna stanja, kao posledica istih. Nema patetican pristup i malo me podseca po tome na jako dobar 50/50.

 

Btw, svideo mi se Swimming Pool, lepo i erotski sveden u simbolicnosti. Uzivancija.

Link to comment
Btw, svideo mi se Swimming Pool, lepo i erotski sveden u simbolicnosti. Uzivancija.

Gledah ga davno, valjda kad je izašao u bioskopu, ostavio je odličan utisak. Tad nisam znala još ko je glavna glumica, niti sam gledala nešto drugo od Ozona, a mislim da do tada nisam gledala mnogo filmova koji su imali takav razvoj/rasplet te je i to bio dodatni plus

smile.png

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Indy said:

 

Da, taj film mi se čini boljim sa protokom godina. Mada sa Šarlotom ne znam loše filmove.

Jel te podsetio smek golotinje na duplerice iz Cika i Starta?

Edited by Majo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...