Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 hour ago, Nikodije said:

toni erdman dobro krece, al onda se javlja problem, tacnije dva- predug, prespor i dosadan

 

Jeste... ne bih ga rado gledao u bioskopu, ali kod kuce (uz paralelno kibicovanje twittera i slicni multitasking) bilo je OK. Na kraju su uspesno priveli kraju, ali mislim da bi sazimanje, ili izbacivanje, nekih scena znatno popravilo film.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

toni erdman dobro krece, al onda se javlja problem, tacnije dva- predug, prespor i dosadan

jedan od malo filmova koje sam želeo da gledam a da nisam uspeo da odgledam.

Link to comment

ja gledao u bioskopu- bilo je to preteskih dva i po sata. a steta, mogao je mozda to da bude dobar film, da autori nisu imali preveliku zelju za izdrkavanjem, koja se cesto javlja u evropskom filmu, i onda ono sto moze da se isprica u sat i po, mora da potraje do iznemoglosti jer... ne znam sta, valjda nece biti dovoljno art ako bude normalno i gledljivo

Link to comment

Meni je gledanje Tonija Erdmana u bioskopu proletelo samo tako, troje saputnika se takodje nisu bunili, biće da je do vas wink.png

 

Pored onog kolacastog, koje je to izdrkavanje u filmu, nisam primetila?

Link to comment
9 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Pored onog kolacastog, koje je to izdrkavanje u filmu, nisam primetila?

:laugh:

 

Nice.

 

Btw. svi imamo razlicit osecaj za vreme. Meni je ta vrsta dramedije negde najbolja do 1:30, 1:40. A TE je znantno duzi. Dobro je nisu ispratili i u Singapur, i tu bi sigurno cale dosao da pravi neke sprdnje...

Link to comment

Thoroughbreds - veoma zanimljiva crna filmska etida. Ostaje utisak da je celina inferiorna u odnosu na samu glumu, vizuelni i tonski deo. Da li je to uradjeno s namerom(¿), vec prevazilazi moje moci.  Olivia Cooke, sasvim slucajno na repertoaru, posle jucerasnjeg Me and Earl and the Dying Girl - pravi gem, spoj naoko hladne ali vrlo izrazajne glume i neobicne lepote.

Link to comment
7 hours ago, Indy said:

:laugh:

 

Nice.

 

Btw. svi imamo razlicit osecaj za vreme. Meni je ta vrsta dramedije negde najbolja do 1:30, 1:40. A TE je znantno duzi. Dobro je nisu ispratili i u Singapur, i tu bi sigurno cale dosao da pravi neke sprdnje...

 

Recimo obukao se u vampira tozu, i onda bi kamera 17 minuta pratila njegovu setnju po aerodromu

Link to comment
On 21.5.2018. at 12:22, alec harvey said:

Pogledaj i Freebie  and Bean od

istog reditelja...

To je sve repertoar 20. Oktobra.

 

Sjajna buddy cop zabava :) jednostavno - duhovito - u svakom trenutku na granici ludila!

Šteta za reditelja (Ričard Raš) što nije više snimao...

Link to comment

Death Wish

 

moze se pretpostaviti kakav je, ide to nekim svojim tokom, smesan burus vilis, sav osuren ko biba struja, ni obrve nema

 

Crveni vrabcic

 

skroz ok, pitka, fina zabava

 

Dark Crimes

 

ne znam sta da mislim o ovom, atmosfera kao neki mracni kaurismaki, dzim keri nije los, radnja isto tu i tamo ok, manje vise vec vidjeno, al negde se zaribalo nesto

 

la ragazza nella nebbia

 

ok je, drzi paznju al me nije bas nesto  odusevilo 6/10

 

Stonehearst asylum

 

tolko dobrih glumaca a nekako mnjeeh 6/10

 

Snegovi kilimandzara

 

prosao za tren, najbolji od svih iznad iako se bas ne slazem sa odlukama na kraju, steta sto ga tek sad pogledao

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...