Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 2.5.2018. at 20:18, Duci Simonovic said:

Circle ( 2015)

 

prekinuo posle 10 min, a mogao sam i posle 2, i preskocio do poslednjih 2min, svaka cast ko ga napravih a i onom ko ga pogleda celog

 

Slucajno sam nasao ovo sinoc u filmografiji Julie Benz dok sam pokusavao da se setim odakle mi je poznata.

Rekao bih sve suprotno od tebe - zanimljiv psiholoski triler koji drzi paznju od pocetka do kraja.

 

On 2.5.2018. at 20:36, Duci Simonovic said:

Znaci ovaj circle je kao onaj kviz sto je isao na bk mislim, vodila namrstena plava gadura gde svaki krug jedan ispada. E ove su kao oteli vanzemaljci i turili da igraju ispadanja.

 

I ovde moram da se "neslozim", elegantne namrstene gadure su (uglavnom) sexy, a vanzemaljci su skroz nebitni za radnju filma - akcenat je na procesu eliminacije.

Link to comment
11 minutes ago, herzika said:

ovaj je fenomenalan film meni se mnogo svideo

 

Evo sada sam pregledao fotografije na imdb odrednice da evociram uspomene, što znači da mi se ponovo gleda.

Same fotografije, što iz filma, što ekipe iz Kana jako su upečatljive, jednako kao i posteri/plakati. Favorit mi je verovatno lavirint:

 

ilrdeir.thumb.jpg.afb7763cd27095015c0973406e5080fb.jpg

Link to comment
Beast of the Southern Wild - jos jedno Tree of Life. Mastovito i decije iskreno, prelepo snimljeno i da, ova malecka Quvenzhane je neverovatno zrelo odglumila. Personality u svakom kadru, carobno deriste.
https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?/topic/18015-Poslednji-film-koji-ste-gledali-Part-II#entry2029662

Potledao sam i ja omomad i ostavio je bas jako pozitivan utisak. Nije lak ali je lep.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

staviću i ovde koirano sa topika o velikom vođi

Quote

na RTS3 upravo sam odgledao "dan oslobođenja" o gostovanju "lajbaha" u severnoj koreji.  sjajno. preporučujem, danas popodne zauzmite mesta

storilajn sa IMDB

Quote

Under the loving but firm guidance of an old fan turned director and cultural diplomat and to the surprise of a whole world, the ex-Yugoslavian cult band Laibach becomes the first foreign rock group ever to perform in the fortress state of North Korea. Confronting strict ideology and cultural differences, the band struggles to get their songs through the needle's eye of censorship before they can be unleashed on an audience never before exposed to alternative rock'n'roll. Meanwhile, propaganda loudspeakers are being set up at the border between the two Koreas and a countdown to war is announced. The hills are alive...with the sound of music.

 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...