Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Izgleda da sam spreman za road trip po americkim gudurama, kad mi je legao Bloodworth. Nesto kao gomila country pesama, kojima nema sanse da zapamtis ime a prijaju na terasi uz gomilu piva.29wjzup.jpg

Link to comment

Moraću i ja da pogledam taj Bloodworth, deluje mi primamljivo.

:lol: kolko sam pukodetachment - dobar
:PNeko je na forumu davno hvalio film Mačuka. Ja skinuo, stajao mi mesecima, možda i godinicu na hardu. Sad pogledao iznebuha - odličan film, negde dramaturški srodan sa I ja tebi kevu..... Možda ne tako dobar, ali u nekim trenucima jako dirljiv. Preporuka i hvala onome ko ga je preporučio.. Edited by kobni zelaya
Link to comment
Moraću i ja da pogledam taj Bloodworth, deluje mi primamljivo.
uputstvo za upotrebu: ako krenes da zakeras sta mu sve fali (a fali) neces zavrsiti na terasi s pivom :) (a muzika je super u filmu, btw) Edited by Lancia
Link to comment
uputstvo za upotrebu: ako krenes da zakeras sta mu sve fali (a fali) neces zavrsiti na terasi s pivom :) (a muzika je super u filmu, btw)
Da, na takvo gledanje sam i mislio.
Link to comment

Nine deadhttp://www.imdb.com/title/tt0959329/Ocekivao sam trashinu, tako je i krenulo, a kasnije se sve razvilo u interesantnom pravcu, tako da ispade dosta bolje od ocekivanog.

Link to comment

ted....

ne znam ni sam zasto sam ocekivao vise, ali sam bas zeleo da pogledam ovaj film i radovao mu se.elem..ono sto je meni najvise zasmetalo jeste, sto je mila kunis ispala nekako kuckasta sa svim njenim teranjem ted-a od dzona. sve vreme ga sabotira od kako je odlucila da izbaci ted-a iz stana. odvodi ga na zurku kod onog tipa sto radi sa njim [a, znate ko je taj i u kakvom su odnosu njih dvoje.] podsetilo me je na rl. a, da stvar bude gora, ona mi je bas super kao glumica.kraj ili poslednjih 10-ak minuta je moglo jos bolje da se uradi. sve se na kraju zbrzalo i ispalo bez veze.klinac na pocetku filma - ocajno gluma. tu sam vec posumnjao da nece ovo biti ono sto sam ocekivao.sve u svemu... ako je zbog nekih smesnih momenata sa medvedom ted-om, ok. i to je to.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Vala bas

A sta drugo nego smesni momenti sa Tedom + sisa Mile Kunis, nisi valjda ocekivao dramatursku kompleksnost i vrsna glumacka dostignuca?
+1+

Carski momenti sa Flash Gordonom.

Link to comment
A sta drugo nego smesni momenti sa Tedom + sisa Mile Kunis, nisi valjda ocekivao dramatursku kompleksnost i vrsna glumacka dostignuca?
:Docekivao sam da bude inteligentan film.pavlle | u pravu si za te momente. :)
Link to comment

Dajte, pobogu, use your imagination. Pa nije to samo film o medi koji pije pivo i muva ženske.

Za početak, Bob Mould bi mogao da razmotri varijanatu da Ted nije baš prava osoba. Kuniskin lik nije zao, ona samo hoće da natera glavnog lika to put his childish ways behind him, a to uključuje i dečije fantazije. Ipak, kraj nam pokazuje da je život u dvoje, dakle brak, moguć ne ako se odreknemo svojih fantazija, nego tek ako prihvatimo fantazije onog drugog, i čak im udahnemo novi život. Odrastanje nije odricanje od snova, nego nalaženje načina da te snove podelimo sa drugima.

Link to comment
Dajte, pobogu, use your imagination. Pa nije to samo film o medi koji pije pivo i muva ženske.Za početak, Bob Mould bi mogao da razmotri varijanatu da Ted nije baš prava osoba. Kuniskin lik nije zao, ona samo hoće da natera glavnog lika to put his childish ways behind him, a to uključuje i dečije fantazije. Ipak, kraj nam pokazuje da je život u dvoje, dakle brak, moguć ne ako se odreknemo svojih fantazija, nego tek ako prihvatimo fantazije onog drugog, i čak im udahnemo novi život. Odrastanje nije odricanje od snova, nego nalaženje načina da te snove podelimo sa drugima.
dobro, ovo bi bilo u sitauaciji da svi vrcamo od maste. svejedno, lepo si ovo nasvrljao, steta da cami u spojleru.(ja tako malo uskacem, nisam gledo teda)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...