Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pa ti sad budi pametan.
hteo sam da kazem da saceka dvd izdanje i da kao covek pogleda film u miru doma svoga, gde ga nece smarati klinci koji sve vreme dobacuju. film je vrhstra. Edited by kojot
Link to comment
gledao sam ja artiljera, bez brige. nego sam hteo da vidim sta se pise.
ajde naisi barem recenicu vise od kima, bas me zanim da li mislis da je najgori film ili ima gorih?
Link to comment
brate kojote, reko sam ti vec, ako oces najgori zavet gledaj.
hocu, pogledacu, ali ne mogu da verujem da je kusta toliko prso.
Link to comment

a šoo? zavet meni baš fina zabava... čak sam ga preporučio društvu i pogledao sa njima sinhronizovane verzije ... jooj opet sam ispao budala :isuse: dobro možda nije za sladokusce :sleep:

Avengersi me nervirali u jednom trenutku (Hulk je izuzetak), pa sam poceo da navijam za Lokija
podseti me na Scenu :lol:
Link to comment

pa ne znam sta da kazem, meni artiljero bio bolji nego sto sam ocekivao. mozda su moja ocekivanja bila pogresna. mislim, film je realno beznacajan sem na privatnom nivou ali eto, par stvari mi je ozbiljno simpa. mene je ana konjovic naprimer iznenadila, naravno da ona ne ume da glumi i sve to, ali zena u svakom kadru dominira, znaci ima tu neku filmsku energiju koja bi se dala iskoristiti. da je zena upisala glumu umesto produkciju na FDU, imali bi jednu solidnu urbanu glumicu koja ne pripada domacem mejnstrim miljeu. a pojma nemam da li je sada zanima da ulazi u sve to.naravno da ima hiljadu trenutaka koji su ovakvi ili onakvi ali realno, sem brutalnog product placementa koji u organizaciji srpskih brend menadzera poprima razmere nevidjene na svetu, ne vidim nista posebno tragicno i blamantno da bi se bas tako frljali.

Link to comment
pa ne znam sta da kazem, meni artiljero bio bolji nego sto sam ocekivao. mozda su moja ocekivanja bila pogresna. mislim, film je realno beznacajan sem na privatnom nivou ali eto, par stvari mi je ozbiljno simpa. mene je ana konjovic naprimer iznenadila, naravno da ona ne ume da glumi i sve to, ali zena u svakom kadru dominira, znaci ima tu neku filmsku energiju koja bi se dala iskoristiti. da je zena upisala glumu umesto produkciju na FDU, imali bi jednu solidnu urbanu glumicu koja ne pripada domacem mejnstrim miljeu. a pojma nemam da li je sada zanima da ulazi u sve to.naravno da ima hiljadu trenutaka koji su ovakvi ili onakvi ali realno, sem brutalnog product placementa koji u organizaciji srpskih brend menadzera poprima razmere nevidjene na svetu, ne vidim nista posebno tragicno i blamantno da bi se bas tako frljali.
znaci botomlajn je da ti se svidja riba i to je to :Dovo je jedini film gde ne mogu da se uhvati barem za nesto i kazem - ok, to je pristojno. gluma je katastrofalna (zali boze sto u ovakvim filmovima glume bozovic i glogovac), scenario je nevidjeno sranje, a rezija je cak i gora od scenarija. ja sam bio sokiran da reditelj nije uspeo da izvuce ni najmanju, nii najeftiniju emociju iz mene u onoj sceni kada se bivsi vodja navijaca (glogovac) vraca na scenu i gde predvodi otimanje od bogatasa. treba stvarno biti talentovan da takvu scenu potpuno upropastis i ne izazoves nikakvu emociju kod gledaoca. eto, to je mozda jedino vredno paznje u ovom filmu i ta scena treba da se izucava na fdu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...