Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

2 minutes ago, Host said:

Ti bese volis Murakamija? 

 

Aha.

 

2 minutes ago, Host said:

Gledaj Burning kad budes leteo sledeci put (na interkontinentalnom, traje dvaipo sata).

 

Vec kupljeno, ne mora da se ceka let ;)

 

U stvari pomenuh let [i Japan AirLines] jer se tada film nije jos davao van Japana.

 

Link to comment
2 minutes ago, Host said:

Aha, nisam skapirao da li mislis na Shoplifters ili na Burning. Aj necu dalje da ne bih spojlovao.

 

Predlazes da ostavim Burning za gledanje u avionu?

Link to comment

The Mule

Sasvim se uklapa u nekoliko poslednjih filmova koje je CE radio,mozda mu je ovaj i zadnji (puj,puj!) Sve zamerke koje bih imao da mu prisijem cu preskociti jer stalno imam na umu da coek ima 88 godina i dalje snima.Respect

Link to comment
16 hours ago, Haralampije said:

The Mule

Sasvim se uklapa u nekoliko poslednjih filmova koje je CE radio,mozda mu je ovaj i zadnji (puj,puj!) Sve zamerke koje bih imao da mu prisijem cu preskociti jer stalno imam na umu da coek ima 88 godina i dalje snima.Respect

 

odlican. bice mi zao kad ode. stvarno je ziva legenda. i dalje ga drzi non pc humor :D

 

 

Link to comment

the dirt motley crew...i dalje ne kapiram kako su zivi :D 

 

restoran gde su crvena sedista dok pusikaricka obavlja posao se zove rainbow. ako vas ikada zadesi put ka LA posetite to mesto i dalje se povremeno stara ekipa ekipa zajedno sa kiss i co skuplja, ron jeremy kad nije u bolnici redovno obitava. dobro je sto imaju i bastu gde jos moze da se pusi. tj. ja cigarete ostali uglavnom travu. old school...ali nece se rainbow jos dugo drzati, bice prodan, srusen i opet neki dosadan residential kompleks izgradjen.  

cim uhvatim vise vremena pocecu da pravim kratke video klipove o la i sire. greota da ode bez dokumentovanja

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...