Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bio pre nekih 2-3 godine na Cinestar Premiere za NG, i mogu reči da mi se dojmio. Generalno nisam neki veliki Tarantinov fan, ali su mi i Hateful 8 I Django baš dobri, svaki na svoj specifičan način, Django  kao neka postmodernistička dekonstrukcija, a Hateful 8 (iako i ovde ima pomenutih elemenata) više kao originalan pristup (Western) žanru.

Edited by Jeremija
Link to comment

Đango jeste emotivniji, ali meni je H8 vizuelna poezija, na malom prostoru. Što ne znači da nema problema sa tempom, sa šlajfanjem u mjestu. To je film za dugo zimsko veče. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Đango jeste emotivniji, ali meni je H8 vizuelna poezija, na malom prostoru. Što ne znači da nema problema sa tempom, sa šlajfanjem u mjestu. To je film za dugo zimsko veče. 

 

 

Slažem se, vizuelno je predivan, kao neka zimska bajka.

Link to comment

meni pa django bio dosadan, nista nisam apamtio iz tog filma. h8, ako nista, zbog one panavision 70 kamere kojom je sniman vredi da se gleda, sjajan ugodjaj. a ni radnja mu nije losa. a ima i waltona goginsa. 

Edited by Joe D
Link to comment

@Jeremija Ma da, slažemo se, za posebno raspoloženje, poseban pristup. Kao kad uz šolju čaja kad sjedneš pored prozora i gledaš ljepotu zime. To je film koji treba gledati na što većem i boljem platnu, ili makar u što boljoj rezoluciji. 

 

Meni je Đango bio bolji za neku mini-seriju, nekako mi previše razlomljen. 

Link to comment
59 minutes ago, James Marshall said:

Đango jeste emotivniji, ali meni je H8 vizuelna poezija, na malom prostoru. Što ne znači da nema problema sa tempom, sa šlajfanjem u mjestu. To je film za dugo zimsko veče. 

 

55 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Slažem se, vizuelno je predivan, kao neka zimska bajka.

 

53 minutes ago, Joe D said:

meni pa django bio dosadan, nista nisam apamtio iz tog filma. h8, ako nista, zbog one panavision 70 kamere kojom je sniman vredi da se gleda, sjajan ugodjaj. a ni radnja mu nije losa. a ima i waltona goginsa. 

 

 

svi vi kojima je hejt bolji nego the thing ste gej :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

 

 

 

 

svi vi kojima je hejt bolji nego the thing ste gej :fantom:

Đe je to napisano? Meni bolji jedino Ejlijen od Tinga. 

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

Toni misli na ugodno zimsko vece, na malom prostoru..

pa to, plus jos gomila referencija

 

31 minutes ago, Jeremija said:

 

 

  Hide contents

 

 

valja

Link to comment

prekrasnost, konačno :heart:

 

v1.bjsyMDYxOTU2O2o7MTgwMjM7MTIwMDs2OTU7M

 

malo borbe, mnogo priče, previše jin-janga i kišobrana... sve to pada u drugi plan u odnosu na vizuelni dojam

ZY nije pravio film, već crtao tušem svaku scenu

i to mnogo lepo!

Link to comment

hmm...valjda cu ga pogledati

 

 

ja edah netflix triple frontier.  vise je napet nego sto je dobar. u svakom slucaju kada nemate sta drugo, evo preporuke.   

Link to comment
31 minutes ago, beyoncé said:

prekrasnost, konačno :heart:

 

v1.bjsyMDYxOTU2O2o7MTgwMjM7MTIwMDs2OTU7M

 

malo borbe, mnogo priče, previše jin-janga i kišobrana... sve to pada u drugi plan u odnosu na vizuelni dojam

ZY nije pravio film, već crtao tušem svaku scenu

i to mnogo lepo!

 

uuu, vidi se da obecava raj za oci:) ide na listu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...