Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

der hauptamnn

 

brehtovskitm

 

odličan kraj

+1

sjajan film. opominjući kraj. prvo se iznenadio a onda progutao knedlu koliko je svo zlo blizu.

i ona scena kad "kapetan" naredi dvojici glumaca da pucaju. prvi prihvati a drugi izvrši suicid. 

Link to comment
12 hours ago, maheem said:

čini mi se da zamerate filmu ono što je njegova najveća vrednost - na šarmantan i duhovit  način prikazuje odnos dva različita čoveka na road tripu a ujedno, negde direktno, negde između redova, prikazuje društvo i probleme sa kojima se oba lika susreću. reći da je plitak je isto ko da kažeš da je 29.ulica plitak film jer se bavi odnosom oca i sina a ne recesijom ili The Intouchablesima da se ne bavi ozbiljnije problemom paralizovanih ljudi.
ja zameram filmu što nije mnogo energičniji i što nema više minijatura sa tog puta.

 

Ako misliš na mene, ja sam samo rekao da je film plitak, nisam navodio razloge, a oni svakako nisu to što ti sad navodiš. :)

Link to comment
14 hours ago, maheem said:

čini mi se da zamerate filmu ono što je njegova najveća vrednost - na šarmantan i duhovit  način prikazuje odnos dva različita čoveka na road tripu a ujedno, negde direktno, negde između redova, prikazuje društvo i probleme sa kojima se oba lika susreću. reći da je plitak je isto ko da kažeš da je 29.ulica plitak film jer se bavi odnosom oca i sina a ne recesijom ili The Intouchablesima da se ne bavi ozbiljnije problemom paralizovanih ljudi.
ja zameram filmu što nije mnogo energičniji i što nema više minijatura sa tog puta.

Dobro, a gde ti je ovde parabola? I postmoderna?:D

Link to comment

Gledao svasta u zadnje vreme, pola zaboravio a pola bolje da nisam gledao.

 

 

Hell or high water - kao ok, mada sam zaspao par puta na kratko

 

Neki sa zombijima, glumi Mark Entoni - nisam se smorio ali isto zaspao par puta

 

Neki sa Zan Klodom, noviji jer je Zan Klod vec mator - prejak film, covek je i dalje faca

 

I za kraj Savages - mrzim drogu u bilo kom obliku a ovaj film je narkomanski tako da je zesce sranje, jedino Salma Hajek valja i bio bi joj seksualni rob do kraja zivota a mogao bi' i da dominiram ako ona tako vise voli

 

 

Link to comment

Meni je Virginia Madsen omiljena glumica, ovde je u pravom Lana Turner izdanju. Zna Hopper sta je potrebno za dobru noir pricu. Soundtrack isto kida..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...