Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

8 minutes ago, Majo said:

A OK licni ukus, pomislih da ima neka skrivena zvrcka, kako ih povezujes:)

First reformed je zaista bomba od filma :thumbsup: ovaj drugi...hm...sasvim dovoljno da smo se slozili oko jednog:)

 

Pa to, ne valja preterivati. Jedan je dovoljan..:D

Link to comment

Last light, stari ali dobar. Forest Vitaker zatvorski cuvar novajlija, zblizio se sa osudjenikom na smrt, zajebana prica.

 

Pre toga nesto sa Stejtamom, The mechanic, smor ko i svi ostali njegovi filmovi.

Link to comment
On 22.1.2019. at 20:08, MocaVukotic said:

izuzetan film. nisam neki fan, ali ovde je pedro na vrhuncu moći. njegov sigurno najbolji film, i jedan od najboljih evropskih u zadnjih 20-30 godina.

 

Meni je i "Pricaj sa njom" izuzetan, a dosta mi se svideo i stari "Matador"

Link to comment

Promenio se Pedro, nekako je postao konzervativniji, pa tako ni filmovi nemaju vise "ono njegovo". Meni licno nista posle Pricaj s njom nije bilo upecatljivo. A favoriti su mi Cime ja ovo zasluzih i Lavirint strasti (mislim da je ovo prva Banderasova uloga).

Link to comment
23 minutes ago, Kampokei said:

Promenio se Pedro, nekako je postao konzervativniji, pa tako ni filmovi nemaju vise "ono njegovo". Meni licno nista posle Pricaj s njom nije bilo upecatljivo. A favoriti su mi Cime ja ovo zasluzih i Lavirint strasti (mislim da je ovo prva Banderasova uloga).

ja bas mislim da je u "u tudjoj kozi" dao 100posto sebi oduska

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...