Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pošto je ovo najčitanija tema, ima li neko kojim slučajem na nekom staaaaaaaaaaaarom CDu Mr. Frost titl, srpski ili engleski, ili hardcoded film? Pokušao sam na svim mogućim i nemogućim mestima, ćorak. Tj nađoh eng titl ali gugl translate sa brazilskog :Jova:

A što je najgore, imao sam regularno i film i titl ali je nestao u bespućima povjesne zbiljnosti...

 

(znam da ima tema za to, al' nije donela koristi...)

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
3 hours ago, Ras said:

Nisam gledao nijednog Almodovara još od Volver, pa sam sinoć pogledao Kožu u kojoj živim i poprilično se smorio.

Ima li Pedra u ostalim Pedrovim novijim filmovima?  

pa taj što si gledao je baš čista almodovarovština :D pre neko veče sam uhvatila deo na teveu, sve o mojoj majci... taj mi se pomešao sa još 3 njegova.

a od kože imaš samo još dva, poslednji je hulijeta, tu nema pedra ni za lek, čak i rosi de palma igra sedu nenegovanu babu. jeres!

ali ovaj između, los amantes pasajeros taj je pravi pedro, komendija, gejevi, pevaju, đuskaju, svi glumci koje si ikada gledao u španskim komedijama, pa čak i penelopa i banderas skoro kao statisti... preporučam.

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

pa taj što si gledao je baš čista almodovarovština :D 

 

Ne slažem se, Pedrov manirizam je tu, ali to nije dovoljno. Ovaj sa raspevanim gejevima mi se baš ne gleda. :)

Recimo da mi Sve o mojoj majci baš drag Almodovar.

Link to comment

Blackkklansman, zaigrao se Spajk u stvari nekako sve... Mlohavo. Previše (pokušaja) komedije za film sa ovakvom tematikom, nekako zbrzano, kao na brzinu odrađeno, pre svega scenario.

Link to comment
36 minutes ago, Mil@n said:

Blackkklansman, zaigrao se Spajk u stvari nekako sve... Mlohavo. Previše (pokušaja) komedije za film sa ovakvom tematikom, nekako zbrzano, kao na brzinu odrađeno, pre svega scenario.

I ima da dobije oskara, garant...

Za ostale filmove nije bio ni u konkurenciji...

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Kad First Reformed vec nije nominovan, bila bi kosmicka pravda da Blackkklansman uzme Oskara. Ali nemaju muda da to urade..

Kako si povezao ova dva filma? 

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Dva najbolja filma iz prosle godine, koji, svaki na svoj nacin, daju sjajan prikaz americkog drustva...

A OK licni ukus, pomislih da ima neka skrivena zvrcka, kako ih povezujes:)

First reformed je zaista bomba od filma :thumbsup: ovaj drugi...hm...sasvim dovoljno da smo se slozili oko jednog:)

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Recimo da mi Sve o mojoj majci baš drag Almodovar.

izuzetan film. nisam neki fan, ali ovde je pedro na vrhuncu moći. njegov sigurno najbolji film, i jedan od najboljih evropskih u zadnjih 20-30 godina.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...