Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

5 minutes ago, nisam ja said:

Ja sam imao tj koncert na vhsu. Nisam znao da je toliko značajan. Gleda mi se film iako mi se čini da je tv 1000 fazon. Nemam kome decu privalit tako da čekam trafiku. 

 

 

Znam na koji misliš, Live in Budapest, prodavao se kod nas krajem osamdesetih...

 

 

Nemam decu, tako da ću naterati sebe ovih dana da skoknem do bioskopa...

Link to comment

Ma kakva Budimpešta. Taj live aid na vembliju. Nije kupljeno već presnimljeno. Nisam ga nešto ni gledao. Meni bio dobar onaj spot na vozu kao klincu. Muziku za gorštaka su radili. Beše to samo za seriju i posle fredijeve smrti? 

Link to comment
30 minutes ago, nisam ja said:

Ma kakva Budimpešta. Taj live aid na vembliju. Nije kupljeno već presnimljeno. Nisam ga nešto ni gledao. Meni bio dobar onaj spot na vozu kao klincu. Muziku za gorštaka su radili. Beše to samo za seriju i posle fredijeve smrti? 

 

Breakthrough, izašao na leto 1989, baš kad sam se vratio sa "divnog" boravka (sa školom) u Sutomoru...  :fantom:

 

 

E, ali ne razumem opsesiju koju Queen kao grupa ima sa Live Aidom, ako imaš originalne Greatest Hits 1 & 2, izvadi onu knjižicu  iznutra i  videćeš koliko njemu posvećuju pažnje na dvojci  (plavi omot), tipa dogadjaj koji ih je vratio na mapu, kad su neposredno pre koncerta imali par velikih hitova kao što su I Want to Break Free i Radio GA GA.

 

Inače, svaki živi bend koji je nastupio na Live Aidu misli da je baš on "otkinuo"...  :fantom:

 

 

Za Gorštaka su radili negde '86-e, ako se dobro sećam, većina pesama je kasnije reciklirana na A Kind of Magic albumu...

Edited by Jeremija
Link to comment

Ma nisam nikad slušao Queen. 

Možda samo u klabingu kasnije sa onim posthumnim editima za relaksirane sfinktere. 

 

Ja sam priznavao samo tvrđi zvuk. ACDC samo Bon Scot u osnovnoj i RATM početkom srednje. Onda sam prešao na elektroniku. 

Link to comment

Gledao Bo-rap, kakva greota potrošiti Ramija na ono, film samo i isključivo za fanove benda i lika i dela, nema tu ničega više,  jako površan, i to pokušava da nadomesti muzikom do te mere da se ponekada čini da je radnja posledica muzike a ne obrnuto - tipa, a zašto je on sada to uradio, zato što su se čule te note. Story wise zadnji deo mi nije baš najjasniji, mislim, za film, inače sam uživao.

 

Spoiler

Malo je i njima bilo glupo pa onda besciljno skaču: stage, random publika, radnom bar, porodica, uplakana drugarica, stage... u jednom trenutku sam pomislio da će nešto zapravo da se desi...

 

Link to comment

jos jedan incident za vreme bohemian u LA...muskarac u soku sto je fredi gej. jel moguce da su ljudi toliko neinformisani ili da ih toliko pogadja necija seksualna orijentacija?!

 

 

btw slazem se sa vapadovim stavom u vezi samog kvaliteta filma ali kao fanu, bilo mi je -opet smo zajedno :wub:

 

Edited by mustang
Link to comment

OK film, sekutici glavnog glumca su urnebesni!

Nemam nista protiv pedera ali cmakanje™ dvoje sa brkovima ala vojska JNA su da puknes od smeha haha 

Bas zavidim ljudima koji su uzivo ispratili te koncerte - uzviseno!

Link to comment

Colossal
Dobra ideja, ali šteta što je priča tanka... Svi osim En Hatavej bledi i neuverljivi. Posledlja scena je preslatka...
...i tek na odjavnoj špici vidim da ga je režirao Nacho Vigalondo, autor filma Extraterrestrial!  :Hail:


 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...