Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

19 minutes ago, radisa said:

Tako i sad predsednik ima čitavu ergelu, ali Mali mu je isto omiljen...

Od magaraca ergela ne biva... 

Doduse, kakav gazda, takva i ergela...:sleep:

 

Edit: a za Putka prvi put cuo, moracu da obnovim lik i delo :D

Edited by namenski
Link to comment

Hereditary - Definitivno, nije moja solja caja horora. Vrlo malo toga film nudi u beskrajno dugih dva sata: pokaznu vezbu za Toni Collette grimase, neprijatna facata Milly Shapiro, unedogled ponavljanje praznih pogleda i fakin' minijaturnih sobica i figurica, malo busmanskog klik jezika, odavno pokojni Gabriel Byrne i kraj filma u fazonu, 'aj' da zavrsavamo vise ovo, pa da se razilazimo...'

Link to comment

Ponovo Assassination Tango, Volim Roberta Divala, i red je da i on dobije priliku da napravi film za svoju dušu. Ovo je art film, a i porodičan - jer mu glumi vernja ljuba, to jest mlada žena. I tango, kao njegov hobi, umešan je, kao i Buenos Aires, nema lošeg filma u Buenos Airesu, Vrlo lepuškast film, sviđaju mi se fine cake od samog početka kada matori hitmen neće da pije da bi odrćao formu, pa samo omiriše čašicu rakije, kapne na ruke, protrlja šake, omiriše i natapka "parfem2 iza ušiju i vrati čokanj na sto. Labuđi pijev starog šmekera sa sve ekstenzijama i konjskim repićem. 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Odgledao sinoć Miles Away, biografski film o Majls Dejvisu.. Nije loš filmić, baš mi je lepo legao, posebno izvedba Don Cheadle-a kao Dejvisa

Plus odlična muzika

Ja započeo al se preorijentisao na nešto drugo, nešto preče. Svideo mi se početak, nastaviću ga danas a i vučem ga na kompu od izlaska. Šta ti znaš šta je odlična muzika :D

1 hour ago, Giggsy said:

Obnovio malo gradivo gledajuci:

 

https://www.imdb.com/title/tt0056732/

 

Ludilo od samog pocetka i scene kada dvaput ulaze u vilu

 

Ovo deluje interesting

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...