Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Najseksipilniji živi Danac ,kupljeno  

 

Odgledao A taxi driver  https://www.imdb.com/title/tt6878038/?ref_=fn_al_tt_1

 

Glumi južnokorejski Ni-kola Ko-jo,priča inspirisana istinitim događajima o neredima/ubistvima 1980 na jugu Južne.Koreje  .

Spor početak dok se priča ne razvije,kasnije drži pažnju.

Mislim da bi bio dossta bolji da su snimili akcionu dramu bez elemenata komedije,ovako deluje neozbiljno i razvučeno.Ali za ubijanje vremena može   3/5    

Link to comment
4 hours ago, Skyhighatrist said:

 

Ima ga u zalivu: Die.Wand.2012.AKA.The.Wall.DVDRip.x264-HANDJOB (mkv, 1.4gb)

Malo seedera, ali meni trenutno ide oko 300k...

Daj direct pm please, ovo mi izbacuje page not found i oil fuck collections (koji sam vec gledao hahaha)

 

ps zaliv mi ne radi nikako vec nedeljama valjda

Edited by kipo
Link to comment

The Big Sleep, verzija sa Bogartom.

 

Jbt, kako je brz film. Sve se non-stop dešava. Mi smo navikli da ove moderne akcione smatramo brzim ali to je samo produkcijska iluzija. Napucana akcija a film je spor i može se svesti na par rečenica. Ovde sam morao par pita da zaustavim ili čak vratim par minuta nazad da ponovo vidim šta je sad to upravo rečeno.

I naravno, predivna Lorin Bekol.

Mis'im, svi govore izuzetno brzo, neprirodno i previše knjiški ali to ništa ne umanjuje kvalitet filma. To je taj manir. To je taj noir svet. Sjajan film.

Ima i verzija sa Robetom Mičamom iz sedamdesetih, pogledaću je da vidim ima li stiliskih razlika.

 

I interesantno, u prvih desetak minuta sam skapirao koliko sam se razmazio: pomislio sam, gde je boja? Ovi crno beli su bez veze. No, vrlo brzo sam zaboravio na boju, nije mi falila, nego sam pokušavao da dovoljno brzo uhvatim dijaloge i elemente priče.

10/10

Link to comment
19 minutes ago, alec harvey said:

to je rezirao michael winner, i desava se u londonu. i nije nesto...

bolje pogledaj farewell, my lovely dick richardsa

to ce ti dati bolji uvid u stilske razlike...

 

:fantom: e svasta se ovde predlaze.

Link to comment
On 25.9.2018. at 1:28, Bujodrag said:

@namenski

Pogledao African queen.

Odličan film, nama šta ja da pričam o filmu koji se nalazi na svim listama najboljih ikad.

Ali iznenadio me Bogart. Svi ga obično asociramo s ciničnim pritajenim dobričinama kao u Kazablanci i Imati pa nemati.

Al' ovde me iznenadio. Sjajan je.

I Ketrin Hepbern, koja carica, kad se spuste niz prvi brzak pa ona sva napaljena adrenalinom priča kako se super provela :D 

 

Evo i prikladne pesme. Ne sećam se  da li smo je svirali ali je bila razmatrana

 

 

 

 

Carski film.

Kad se Bogi probudi mamuran i moli je da mu ne prosipa dzin u reku :D

Ajde u odnosu na te filmove, ali koja je tek razlika izmedju onoga sto glumi ovde i onoga u filmu "In a Lonely Place", gde je na momente jeziv

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...