Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Na temi o Trampu, vodi se polemika o optužbama za seksualno napastvovanje, posle nekoliko decenija - naravno, neki misle da je to moguće a ovi drugi misle suprotno...
Uzgred, nemam pojma o svemu tome, pa ne bi o tome - ali pogledao sam u relativno kratkom roku dva filma, i mogao bi to da bude sjajan "double bill"na tu temu...

Jer priče koje sam pogledao su delimično istinite, ali i važne, jer one nam oblikuju naša sećanja i daju nam uvid u stvarnost - stvarajući naš indentitet. 
Ali sećanja mogu i da zavaraju, pa tako nikada nisu ista osećanja u ranoj mladosti i u zrelom dobu. Ova dva filma to jasno pokazuju. Važni i moćni filmovi!

 

The Tale 2018

Dreamchild 1985

 

 

Link to comment

rekoh, bacite pogled na summer 84/2 (42)

 

danas na sinemaniji, asustrijska monodrama sa martinom gedek "zid". čudan film, misterija, fantazija a dobar. različit od ovih što (ne)preporučujete. kliknite na "gledaj ispočetka" ili zabeležite kada bude ponovo. 

Link to comment

@namenski

Pogledao African queen.

Odličan film, nama šta ja da pričam o filmu koji se nalazi na svim listama najboljih ikad.

Ali iznenadio me Bogart. Svi ga obično asociramo s ciničnim pritajenim dobričinama kao u Kazablanci i Imati pa nemati.

Al' ovde me iznenadio. Sjajan je.

I Ketrin Hepbern, koja carica, kad se spuste niz prvi brzak pa ona sva napaljena adrenalinom priča kako se super provela :D 

 

Evo i prikladne pesme. Ne sećam se  da li smo je svirali ali je bila razmatrana

 

 

 

Link to comment
18 hours ago, djordje geprat said:

danas na sinemaniji, asustrijska monodrama sa martinom gedek "zid". čudan film, misterija, fantazija a dobar. različit od ovih što (ne)preporučujete. kliknite na "gledaj ispočetka" ili zabeležite kada bude ponovo. 

baš sam htela da stavim ovde. u nedelju sam ga uhvatila i nešto posmislim kako li je tek dobar u bioskopu. verovatno je bio na nekom festivalu...

Link to comment
3 minutes ago, Skyhighatrist said:

 

Ima ga u zalivu: Die.Wand.2012.AKA.The.Wall.DVDRip.x264-HANDJOB (mkv, 1.4gb)

Malo seedera, ali meni trenutno ide oko 300k...

:naughty:

 

ajd okaci negde, kad budes imao vremena uz srpski, spanski ili ostrvski titl, plz.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...