Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

21 hours ago, Skyhighatrist said:

Nene, nemam nameru (nisam gledao skoro ništa), al' čim neko kaže Whitney, ja viknem "Ken Li!" :D

 

a kakve veze ima whitney sa ken li?!? jedino ako ti je svejedno jel vitni il maraja

Link to comment

molly's game je zabavan ali slavi katastrofalno pogresne vrednosti

 

jbt planeta se raspada ljudi gladuju i dave se trazeci spas a ovi debeli kockari gube vreme i milione.... i sad je kao uspeh i sansa naci se u njihovom drustvu... hau jes nou

Link to comment
On 10.7.2018. at 23:51, precog said:

odgledao 3 bilborda u avionu, odlicno leglo, sad mi zao sto nisam gledao ranije kako treba u bioskopu.

 

Meni žao što nisam gledao u avionu   :(

Link to comment

upravo gledam siberia sa keanuom, milica svrsila u 38om minutu, ne secam se da sam ga videla jebaca ovako u akciji...u medjuvremenu radim i kuckam poruke. btw u u sibiru je americkom kaputicu :laugh:...a joj sta mu je u glavi... evo ubise divlju svinju vise ce se olova najesti ispucase u nju bure baruta. 

nemoj da je nekom palo na pamet ovu budalastinu da gleda, dosta sam ja. :isuse:

 

ju... evo ga i u 43.min (!!!) malo je on dole sa sve socnim mljackanje. pa onda ona na njemu...mora da je na drogama ili nasao sada posle 20 godina da seksualno oslobadja 

 

 

a ruski glumci ko ds su iz amaterskog pozorista :laugh:

Edited by mustang
Link to comment

..a prica ruski, ko ja sto ga pricam....

 

u sledecem filmu je go 100%. 

 

i sad ce sve john wick da ih pobije sa lovacku pusku za svinje iz 1950. lose lose looose. smrso pred krsh, kraj filma htedoh reci (nije jos kraj, al valjda ce uskoro)...il se smrza u sibiru il od silnog seksa sa ruskom brankom katic...evo bad guys naoruzani do zuba dosli...

 

e ubi ga neko dok kucah ovo...sta bi?! hrvati pobedili?!?! da vratim da vidim da nije trepnuo

Link to comment

Od kijanu rivsa preporucujem knock knock. Film je sranje, ali ga sve vreme dve ribe zlostavljaju, sto fizicki sto psihicki, pa je u tom smislu film simpatican

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...