Jump to content
Calavera

Poslednji film koji ste gledali Part II

Recommended Posts

Indy
On 28.4.2017. at 20:07, Majo said:

Vaistinu dobar Toni Erdmann + vrhunska gluma.

tumblr_oks2gc2a7i1r3owlzo1_500.png

Plus, glavna glumica, ako joj propadne glumačka karijera (a neće) uvek može da zaradi pevajući... 

Skyhighatrist
4 hours ago, Majo said:

Me and Earl and the Dying Girl - puno od zivota provuceno na najfiniji moguci nacin. prelep film skroz.

+1 baš lep film. Mogo bi da ponovim...

Nikodije

toni erdman dobro krece, al onda se javlja problem, tacnije dva- predug, prespor i dosadan

Edited by Nikodije

Duci Simonovic

Meni taj na listi - divim se sebi kako sam uspeo ovo da odgledam.

Indy
1 hour ago, Nikodije said:

toni erdman dobro krece, al onda se javlja problem, tacnije dva- predug, prespor i dosadan

Jeste... ne bih ga rado gledao u bioskopu, ali kod kuce (uz paralelno kibicovanje twittera i slicni multitasking) bilo je OK. Na kraju su uspesno priveli kraju, ali mislim da bi sazimanje, ili izbacivanje, nekih scena znatno popravilo film.

djordje geprat
1 hour ago, Nikodije said:

jedan od malo filmova koje sam želeo da gledam a da nisam uspeo da odgledam.

Nikodije

ja gledao u bioskopu- bilo je to preteskih dva i po sata. a steta, mogao je mozda to da bude dobar film, da autori nisu imali preveliku zelju za izdrkavanjem, koja se cesto javlja u evropskom filmu, i onda ono sto moze da se isprica u sat i po, mora da potraje do iznemoglosti jer... ne znam sta, valjda nece biti dovoljno art ako bude normalno i gledljivo

ultra plasticni

Videcemo kakav ce biti rimejk sa Nikolsonom, ako se uopste snimi

I*m with the pilots

Meni je gledanje Tonija Erdmana u bioskopu proletelo samo tako, troje saputnika se takodje nisu bunili, biće da je do vas wink.png

Pored onog kolacastog, koje je to izdrkavanje u filmu, nisam primetila?

herzika

i meni je toni erdman drzao paznju sve vreme, nije mi smetala duzina.a da ga sad gledam mozda bi me udavio

Indy
9 hours ago, I*m with the pilots said:

Pored onog kolacastog, koje je to izdrkavanje u filmu, nisam primetila?

:laugh:

Nice.

Btw. svi imamo razlicit osecaj za vreme. Meni je ta vrsta dramedije negde najbolja do 1:30, 1:40. A TE je znantno duzi. Dobro je nisu ispratili i u Singapur, i tu bi sigurno cale dosao da pravi neke sprdnje...

Majo

Thoroughbreds - veoma zanimljiva crna filmska etida. Ostaje utisak da je celina inferiorna u odnosu na samu glumu, vizuelni i tonski deo. Da li je to uradjeno s namerom(¿), vec prevazilazi moje moci.  Olivia Cooke, sasvim slucajno na repertoaru, posle jucerasnjeg Me and Earl and the Dying Girl - pravi gem, spoj naoko hladne ali vrlo izrazajne glume i neobicne lepote.

Nikodije
7 hours ago, Indy said:

:laugh:

Nice.

Btw. svi imamo razlicit osecaj za vreme. Meni je ta vrsta dramedije negde najbolja do 1:30, 1:40. A TE je znantno duzi. Dobro je nisu ispratili i u Singapur, i tu bi sigurno cale dosao da pravi neke sprdnje...

Recimo obukao se u vampira tozu, i onda bi kamera 17 minuta pratila njegovu setnju po aerodromu

steins

Hurricane Heist

vrlo zabavan. Kome ne smeta ona retardirana ćerka Lajama Nisona iz Takena. 

kao bonus tu je i Ben Cross za koga sam mislio da je umro. :D