Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

"video unavailable" "watch it on youtube"

 

jel do nas, tj. do nekog mismatch izmejdu foruma i yt ili je to od sad tako sa yt klipovima? 1 od 5 mozda mogu direktno da vidim.

 

Edited by chandra
Link to comment

Mislim da je do Youtubea, tj. do novca i relativno nedavnog licenciranja većine klipova od strane izdavača. Valjda idu na to da zadrže korisnika što duže na sajtu i što više zarade.

 

Ovo je neki detriotski noise koji mi je legao.

 

 

Link to comment
3 hours ago, chandra said:

"video unavailable" "watch it on youtube"

 

jel do nas, tj. do nekog mismatch izmejdu foruma i yt ili je to od sad tako sa yt klipovima? 1 od 5 mozda mogu direktno da vidim.

 

Embedovani videi ne mogu da se monetizuju. 

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Ras said:

 

 

Nije lepo reći, ali ovde je Marrova gitara dala glavni doprinos "atmosferu" čitavoj pesmi, neverovatno je koliko je u tom periodu bio inspirisan, ne samo na (Nothing But) Flowers, već npr. i na čitavom Mind Bomb albumu...

Link to comment

Iako znam i album i pesmu napamet, tek me ovaj video, koji nisam gledao ne pamtim koliko dugo, podsetio da je Marr ovde svirao. Ne umem da merim, niti da procenjujem poseban doprinos instrumentaliste, ali pre bih rekao da je ovo funkcionalno sviranje, jer pesma je čisti afro. Talking Heads su kroz čitavu svoju karijeru provlačili te egzotične uticaje (a Naked je možda najčistiji, ili najprepoznatljiviji primer), što sa Marrom svakako nije slučaj.

Mind Bomb je takođe album koji jako volim, a i Electronic je došao tek malo kasnije, pa si verovatno u pravu kada govoriš o Marrovoj dobroj formi tokom tih godina. Iskreno, ne sećam se uopšte gde je i šta svirao nakon Electronic? Prisećam se nekog albuma, koji bi mogao biti solo ili nekog njegovog benda, pojma nemam, ali to je meni sve bilo bledo i neinteresantno.

Link to comment
1 hour ago, Ras said:

Iako znam i album i pesmu napamet, tek me ovaj video, koji nisam gledao ne pamtim koliko dugo, podsetio da je Marr ovde svirao. Ne umem da merim, niti da procenjujem poseban doprinos instrumentaliste, ali pre bih rekao da je ovo funkcionalno sviranje, jer pesma je čisti afro. Talking Heads su kroz čitavu svoju karijeru provlačili te egzotične uticaje (a Naked je možda najčistiji, ili najprepoznatljiviji primer), što sa Marrom svakako nije slučaj.

Mind Bomb je takođe album koji jako volim, a i Electronic je došao tek malo kasnije, pa si verovatno u pravu kada govoriš o Marrovoj dobroj formi tokom tih godina. Iskreno, ne sećam se uopšte gde je i šta svirao nakon Electronic? Prisećam se nekog albuma, koji bi mogao biti solo ili nekog njegovog benda, pojma nemam, ali to je meni sve bilo bledo i neinteresantno.

 

Čak i Electronic je vremenom bivao sve lošiji i bledji, čini se da je Dusk poslednji album gde je stvarno ostavio svoj pečat, posle toga (iako je bilo gomile projekata) nema ama baš ništa što se meni posebno svidelo, kao da je čovek odjednom izgubio sav svoj talenat.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...