Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1570

  • Indy

    934

On 28.11.2019. at 0:31, roksi said:

 

 

juče slušam neki podkast, bacim pogled da vidim ko to krešti sada, kad, loredana! :D (j'adore venise)

 

 

:štagod:

Quote

Due to the limitations of YouTube, and the multi layered format on this video, we highly recommend you manually set your playback from default to highest quality to see it in its entirety.

pere ubu

 

 

Edited by beyoncé
Link to comment
5 hours ago, beyoncé said:

juče slušam neki podkast, bacim pogled da vidim ko to krešti sada, kad, loredana! :D (j'adore venise)

 

:lolol: a jeste, voli ta da zakresti:)) e ne znam za j'adore vienise! odoh cekirati

Link to comment

Video dana je Tindersticks kičerica, koja me ostavlja i dalje nezainteresovanim za ono što bend radi poslednih godina (skoro da može i da se kaže decenija)

 

 

Dolazak zime čini svoje, a video je filtriran na takav način da me tera da potražim stare fotografije sa letovanja: ujaka sa brkovima tek nešto kraćim od sadašnjih Staplesovih; bratovljevog rođendana u Baošićima na kojima su svi osim mene jer ležim sa temperaturom od blizu 40; preplanule bake koja me drži za ruku i koje nema već više od trideset godina;  belog fiće, našeg prvog automobila registarskih oznaka xx-362-63, jedinih registrskih oznaka koje i dalje pamti čitava porodica; teče u tom blještavom danu nakon noćne oluje, kako ga preklapaju talasi od dva metra u Bečićima i opet i opet i opet uvlače nazad u more, na radost svih nas što smo posmatrali sa kamenog zidića jer se kurčio da pliva; devojčice kod čijih roditelja smo stanovali te godine i čijeg se imena odavno više ne sećam, koja na Svetom Stefanu drži dečaka za ruku. Dečaka više ne prepoznajem.

Link to comment
On 1.12.2019. at 20:42, beyoncé said:

posle sam ukapirala da puštaju soundtrack iz call me by your name, tj da je ta pesma na njemu

evo je

 

 

 

aaa i na tom saundtreku je, kul! (uopste se ne secam te stvari iz filma, totalno mi izmaklo)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...