Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

2 hours ago, roksi said:

 

i kako ti se cini? javi impresije:)

 

Pa sjajan je i nisam srecan zbog toga - izasao je bas u momentu kada sam već kliknuo na poslednju porudžbinu uz reči ova sad i ko zna kad :lolol: a ako ne poručim razgrabiće se do kraja nedelje

Link to comment
  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

9 hours ago, maheem said:

Pa sjajan je i nisam srecan zbog toga - izasao je bas u momentu kada sam već kliknuo na poslednju porudžbinu uz reči ova sad i ko zna kad :lolol: a ako ne poručim razgrabiće se do kraja nedelje

 

:lolol: 

 

uuu al to onda znaci da se svasta nabavilo!! daj ajde podeli malo na onom vinil topiku sta si sve pazario (ako budes u prilici, jasno) da droolujemo:)) :D 

 

moji favoriti su ona sto si vec kacio 'yearning to this music', 'a fast drive through the universe' i svi coveri: 'lowdown' (naravno!), 'give and take' + 'orpheus' su lavli <3

Link to comment
3 hours ago, roksi said:

love this one from the previous one <3 (moram priznati, prvi album mi je nesto drazi) tog se moram docepati!

 

 

Ma da, ovaj drugi je iz hotelskog lobija, al opet simpa svirka a i zgotivio sam lika pa i to doprinosi utisku.

Btw, doštampali su prvi album, prodaju ga u posebnoj ponudi sa drugim a mislim da može i odvojeno

Edited by maheem
Link to comment
6 hours ago, maheem said:

Ma da, ovaj drugi je iz hotelskog lobija, al opet simpa svirka a i zgotivio sam lika pa i to doprinosi utisku.

Btw, doštampali su prvi album, prodaju ga u posebnoj ponudi sa drugim a mislim da može i odvojeno

 

da! iz hotelskog lobija :D i malo zvuci k'o iz bureta:) ali kakav car! ma, ja bih najradije oba - ali ako treba da biram, onda onaj prvi. slazem se i meni je on super lik, plus bas gotivim njegov glas i zvuk <3

 

enivej, hvala jos jednom za otkrice :*

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...