Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1571

  • Indy

    934

17 hours ago, Host said:

 

 

 

super, lovelovelove! :D

 

8 hours ago, maheem said:

 

 

whoaa! :Hail: kakva kidalica.. bozanstvenoca! pa gde nadje ovaj dragulj?? ovo ce na ripit. 

 

btw, jos ako je i ovo iz komentara na jutjubetu tacno:

 

Quote

that bass line is played by a female named Donna Mcpherson from east orange nj, she was about 15 0r 16 yr old when this song came out in the 80's. we called her Thunder Thumbs!!!!

 

zasluzuje jos jedno klanjanje:) :Hail: 

 

Link to comment
15 minutes ago, roksi said:

pa gde nadje ovaj dragulj?

 

na kraju kompilacije: https://www.phonicarecords.com/product/justin-carter-eamon-harkin-mister-saturday-night-then-and-now-lp-mister-saturday-night/145738
ne znam kakav je kvalitet snimka na ploči, kupio bih je samo zbog nje.

današnji ušni crv je Newbanov everlasting hit, čuo jutros Oscar Jeromea sa bendom kako je priprema za neki nastup:
 

 

Link to comment
19 minutes ago, maheem said:

na kraju kompilacije: https://www.phonicarecords.com/product/justin-carter-eamon-harkin-mister-saturday-night-then-and-now-lp-mister-saturday-night/145738
ne znam kakav je kvalitet snimka na ploči, kupio bih je samo zbog nje.

današnji ušni crv je Newbanov everlasting hit, čuo jutros Oscar Jeromea sa bendom kako je priprema za neki nastup:
 

 

 

made my day <3 x

Link to comment
8 hours ago, Host said:

Istrigerovala skopjane sabane. Pobeda.

 

Kranje objektivno, pesma je vrh. Omiljeni stih: "jas te cekav so cupinjata". Jedan od vecih zivotnih fejlova mi je sto nisam naucio da izgovorim bitoljsko č i l.

 

Jesi bila mozda na promociji Makedonske rok enciklopedije? Cuo sam da je knjiga odlicna, jedva cekam da prelistam.

nisam, nemam pojma ni kada je to bilo, ali mislim da sam je videla prošlog leta u radnjama u sk

iako osećam neku vrstu averzije prema autoru, ne može mu se osporiti višedecenijsko muzičko pregalaštvo, tako da ću joj u sledećoj prilici verovatno posvetiti pažnju

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...