Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1570

  • Indy

    934

veseljacki? weight of love? bullet in the brain? waitin on words? phhhh, meni samo ova poslednja nešto kao mrda, ostalo je sve potopljeno u viskozu (i ko zna šta sve ne)

 

veseljacki, to kad ne das da ti self-destruction dodje do kraja. ispraznio se lepo, ziv zdrav i idemo dalje. doduse, meni obicno te kao bedak stvari sluze za dizanje morala.

npr

In the dead of the night I stop to lose control

But I still carry the weight like I've always done before

It gets so heavy at times but what more can I do

I got to stay on track just like Pops told me Annotateto

 

http://youtu.be/C5a1Cl_JOJM

Link to comment

da, ali ja slušam
 
Oh, goodbye
I heard you were leaving
Won't try changing your mind
Goodbye, Don't know where you're going
The only thing I really know
My love for you is real, I

 

boli u pm

Link to comment

Htedoh reci crna lubo, kako li je tebi kad ti je ovaj album veseljacki :D, a u najveselijoj pesmi kaze da je trazio nadaleko i nasiroko, nadajuci se da gresi, ali jbg, "all the good women are gone". U stvari slazem se sa tobom:

 

veseljacki, to kad ne das da ti self-destruction dodje do kraja. ispraznio se lepo, ziv zdrav i idemo dalje. doduse, meni obicno te kao bedak stvari sluze za dizanje morala.

npr

 

i sa prvim i sa drugom recenicom.

 

Inace, kad ste vec pokrenuli temu, mogu reci, sa ove distance od nekoliko meseci od kad je album izasao, da je stvarno genijalan, da i dalje izaziva jezu i da Jack White moze da cucne u nekom cosku i place do mile volje. 

 

A da ne bude potpuni trol, evo verovatno najbolje pesme na albumu. 1 programska, manifestna pesma, kojom je raskrstio sa bolom od teske ljubavi

 

http://youtu.be/2jZRzDpC5d4

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...