Jump to content
IGNORED

youtube radio


luba

Recommended Posts

  • Replies 15.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maheem

    2184

  • roksi

    2082

  • Jimmy Kowalski

    1563

  • Indy

    934

2 minutes ago, roksi said:

 

keep it coming!! :D :heart: moram charlijev podcast preslusati asap.

A nije svaki put dobar ko danas al ja ne znam za bolji jutarnji program. Hit je bilo jutro na Prinsov rodjendan kada je puštao demo snimke i ispunjavao muzičke želje pod uslovom da slušalac peva pesmu koju je izabrao, a pošto je NTS radio štap i kanap bio je ogromni delay izmedju zvuka iz studija i zvuka iz telefona slušalaca pa je to pevanje bilo urnebesno :D

 

Link to comment
3 minutes ago, maheem said:

A nije svaki put dobar ko danas al ja ne znam za bolji jutarnji program. Hit je bilo jutro na Prinsov rodjendan kada je puštao demo snimke i ispunjavao muzičke želje pod uslovom da slušalac peva pesmu koju je izabrao, a pošto je NTS radio štap i kanap bio je ogromni delay izmedju zvuka iz studija i zvuka iz telefona slušalaca pa je to pevanje bilo urnebesno :D

 

 

oh man!! :D genijalno:))  ja nts iskljucivo pratim preko mixclouda pa mi je promakao - biva svasta nesto pa dok proceprkam... ti ides direkt preko nts-a? tako je najbolje? btw, charlie je isti po izgledu, gotovo 1/1, kao jedan moj veoma dragi kolega:))

Link to comment
13 minutes ago, Host said:

Sta jos valja sa NTSa?

 

ja nedavno otkrih 'suncut' (dj neil birnie) - l.o.v.e his work. 

 

edit: ali ima, sto se mene tice, jos dosta toga, they host brilliant people: sam wilkes, dj tammy, onra, andras, etc.

nts - flaneur radio ume da bude quite fine! :) 

Edited by roksi
Link to comment
19 minutes ago, Host said:

Sta jos valja sa NTSa?

Black Classical i Floating Points definitivno. Al to je jedanput mesečno. Odlični su Patrick Forge, Jazzman, Donna Leake, Henry Wuov Black Focus, Alexander Nut, itd. Khruangbin imaju svoj show koji je onako, riba koja radin Listen 2 This emisiju zna da ubode interesantno. Konfuzan je program jer neki rade redje, neki češće, gomila imena, ja ga držim upaljenog od jutra do ručka, menjam ako smore. Podcast na mixcloudu je isto teško ispratiti, doduše imaju neki izbor bitnijih emisija na home pageu. 

Rani jutarnji sati pre Charlie Bonesa znaju da budu interesantni sa reprizama ambijentala i experimentale muzike, poput Kaitlyn Aurelie Smith jutros.

Imaš u NTS picks trenutno recimo specijal Azymuth - In Focus.

Searchuj kroz pravce recimo pa će ti suziti ponudu djeva prema tome.

 

Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...