Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

On 23.9.2022. at 6:15, maheem said:

a3694575922_10.jpg
 

Vieux Farka Toure & Khruangbin - Ali

Naletio mi "Diarabi" na Spotify i mogu reci da je sto bi ubosni rekli 'nako.  Kod mene u selu bi rekli underwhelming.  Bolje da to nisu dirali. 

 

 

Link to comment
4 hours ago, Peter Fan said:

Naletio mi "Diarabi" na Spotify i mogu reci da je sto bi ubosni rekli 'nako.  Kod mene u selu bi rekli underwhelming.  Bolje da to nisu dirali. 

 

 

Ja više gotivim solo Khruangbin od njihovih kolaboracija, nije loše al daleko od fenomenalnog.

 

np: Gabriels - Angels & Queens Part 1

Link to comment
24 minutes ago, maheem said:

Ja više gotivim solo Khruangbin od njihovih kolaboracija, nije loše al daleko od fenomenalnog.

Generalno se slazem, ali "Texas Sun" sa Leon Bridgesom je za 5+.

 

 

24 minutes ago, maheem said:

 

np: Gabriels - Angels & Queens Part 1

mislis cijeli album?

Link to comment

lepo si zaredjao, najsrecniji i najtuzniji tip koga sam kao spoznao. a tuki sam ga kao nesto spoznao ili koji vec kurac. ne znam odakle mi spoznao. ali et, pijan sam jer sam tako resio. losa odluka.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
14 minutes ago, holden kolfild said:

lepo si zaredjao, najsrecniji i najtuzniji tip koga sam kao spoznao. a tuki sam ga kao nesto spoznao ili koji vec kurac. ne znam odakle mi spoznao. ali et, pijan sam jer sam tako resio. losa odluka.

Kad pre, lepi?¿ Nema sanse da se druzim sa alkoholom pre podneva. Nije nikakva odluka, vec ne ide nikako.

Link to comment

pa ide ako imas neki problem.

trebalo bi da ne ide to bas tako. ali jbg stasad.  pusa (mislim da sam do sad odslusao neki podkast , asamo sam hteo sam ti okacim ono *) ili nesto tako da te ljubnem.

 

slusao sam sinoc ovo sto je kurdi okacio, jebote taj bil kahalan pa koji je to car, koja je to uzajamna ljubav.

 

svideo mi se kornvel iz strenglersa. kao kad martin newell prica. ti englezi su u pripovetkama carevi.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...