Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

@I*m with the pilots

 

Jesam ti ja na ignoru? :sad:

 

 

 

Nisi, nego sam ja prolupala.

Spoiler

Krenem ja to da slusam, i negde na pola - "hajd da stavim na PPP, nije lose" - dodjem na PPP i "wait a minute, da li sam ja odavde i pokupila link?" - pogledam na temi "Novo a dobro" i kako tamo ne videh, zakljucih da je deja-vu i pripisem link nekom od prijatelja. Dodjem ovde, cak i pogledam temu i primetim sve te omote albuma, sem ovog. :laugh::ph34r:

 

  • Wub 1
Link to comment

The Wedding Present - Locked Down And Stripped Back (2021)

 

WedPres_1024x1024@2x.jpg?v=1605712539

 

WP prolazi kroz stari katalog pesama, a krajnji je rezultat gotovo sirovog, demo kvaliteta. Instant povratak u mladost!

 

 

Link to comment

tek sam sa ovih lockdown snimaka provalio da se gedga farba(o)... (ne verujem da je osedeo preko noci od stresa ko u filmu iz detinjstva)

poslednji put sam ga video pre mozda malo vise od godinu dana i bio je zift crn.

i u najavama za koncerte u 2021 je opet crn.

Link to comment
31 minutes ago, kurdi said:

tek sam sa ovih lockdown snimaka provalio da se gedga farba(o)... (ne verujem da je osedeo preko noci od stresa ko u filmu iz detinjstva)

poslednji put sam ga video pre mozda malo vise od godinu dana i bio je zift crn.

i u najavama za koncerte u 2021 je opet crn.

... sad sam probao da prebrojim i izgleda da su mi ovo 11-a verzija you should always keep in touch with your friends, 12-a verzija a million miles, i 16-a verzija my favourite dress u kolekciji.... to je skoro previse.

ovde mi se za sada zapravo najvise svidja ova nova we should be together

Link to comment

WP praktično nisam ni slušao od onda, osim jednog albuma iz 21. veka koji sam odmah zaboravio, tako da je nostalgija mogući izvor moje radosti. Dobar je duet!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...