Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Vladislav Delay se vratio nakon par godina   samoizgnanstva i boravka u predelima iza polarnog kruga albumom neveselog naziva Rakka 

Uznemirujući i zastrašujući zvučni slojevi koji kao da dolaze sa one strane, ukršteni su sa tehno ritmovima, pa sve zajedno zvuči kao muzika iz North of the Wall disko kluba.

Odličan!

Link to comment

Za one koji se ne gade mejnstrim imena, 1 album iz 2000. koji svakako treba overiti (ko nije.) Btw album je izašao u jeku propasti vinilnih ploča, i nikad nije (re)izdat kao LP.

 

knopfler.jpg

 

 

Edited by Indy
Link to comment

DSC-1982.jpg

 

Dan za familiju Kovac i ujedno informacija za fanove, da Boris Kovac ima tri nova izdanja. Ostala tri sa slike su 2 albuma Dragon's fuel (Lav Kovac) i Lav Kovac solo.

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
On 5.3.2020. at 10:15, Indy said:

Za one koji se ne gade mejnstrim imena

 

Sto bi se neko gadio mejnstrim imena? Ja sam pre par godina "otkrio" Depeche Mode i nista mi ne fali :D ljudi kidaju, da su svi mejnstrim bendovi tako ozbiljni kud bi nam kraj bio

Link to comment
22 hours ago, roksi said:

 

jedva cekam da preslusam!

Dobar je i Thundercat

29 minutes ago, Majo said:

Slusam ovaj divni deep soul iz one zemlje naopacke, bas dobre stvari - nema puno, poslusajte.

Dobri.

Np:

 

Pa od istog izvođača Miles Away.

Baš dugo nisam slušao, sad ću da ga izlizujem ovih dana

Link to comment
1 hour ago, maheem said:

Dobar je i Thundercat

 

e super, nisam ni taj jos u celosti preslusala. moracu asap.

 

moses odlican! (na prvo slusanje favoriti gagarin, colouour & neither/nor =  <3 ) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...