Jump to content
IGNORED

now playing 2nd coming


luba

Recommended Posts

Dobro je što sam nisko postavio očekivanja :) 

 

Nije tako loše sve u svemu (ni Miles nije bio bolji u to vreme), a ima čak i par dobrih tema.

Izvesnu nelagodu unapred mi je stvaralo to što je album objavljen pod imenom Milesa Davisa, ali sve informacije o nastanku su ionako dostupne, tako da ni tu nema iznenađenja.

Link to comment
On 13.9.2019. at 13:00, Host said:

Re:Miles. Na prvo slusanje singlova mi je izazvalo jak krindz. Na drugo sam nasao nekoliko simpa stvari. Treceg nece biti.

 

Zato je ovo izdanje oba palca gore:

 

hqdefault.jpg

 

e? super, stoji mi u plejlist kjuu od prekjuče, zamalo na slepo da kupim izdanje :lol: dobro, ne baš na slepo, posle jednog brzog preslušavanja snippeta

Edited by maheem
Link to comment

danas sam pretereao sa kopanjem muzike. stop nekoliko narednih nedelja.
trenutno ide:
a4177373666_10.jpg

 


juče:
The Lewis Express - Clap Your Hands, soul jazz inspirisan 60im, dobro za klimanje glavom za šankom u kafani radnim danom.
Dego - Too Much, buntovnički al opet nežan. klasičan Dego, jazz broken beats, kao i uvek lepo isproduciran al niš posebno, ni trake, ni album.
Carlton jumel Smith - 1634 Lexington Avenue, retro soul, prepoznatljiv zvuk Timmion Recordsa, još jedan u nizu matoraca koji po prvi put objavljuju materijal. Nema loše pesme al isto tako nema ni jedne za izdvojiti. Jukka Eskola na trubi, Jimi Tenor na tenoru :D
 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...