Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Golf 5 2.0 TDI, 140 ks, ozloglašen motor po meni neopravdano ako se održava redovno služi dobro. Prošao s njim oko 50k km, nije baš najidealniji auto za grad zbog malo veće potrošnje, ali performanse su za mene idealne kada se uzme u obzir mešovita vožnja.
Nisam klasičan vagenovac, odlučujem se od modela do modela da li mi se sviđa, ovaj je meni za sada ispunio očekivanja, i više od toga.

  • +1 3
Link to comment
  • 2 weeks later...

Privremeno - Reno Megan, rentakar iz Sixt-a, u Beogradu, dizel automatik. Devet dana i 1013km, jedan pun ceo rezervoar goriva. Fina integracija sa Apple CarPlay-om. Meni bas fino legao.

 

V2FZfIp.jpg

  • +1 3
Link to comment
6 minutes ago, Lancia said:

koliko izadje rentiranje u BGD-u?¿

 

Ne-aerodromska lokacija (Hyatt, mislim da je ista cena kod njih u Dunavskoj, aerodrom je dosta skuplji), Sixt Diamond popust:

 

Your rental includes

o Unlimited free kilometers incl.
o Theft Protection
o Third party insurance
o Collision Damage Waiver
o Premium Location Fee
 
Estimated rental cost
Vehicle Subtotal € 125.86
Taxes € 25.17

TOTAL PRICE
€ 151.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IIRC, racunaju rental od nedelju dana plus 2x jedan dan. €500 excess, ali sam ja imao dodatno osiguranje koje to pokriva na €0 (kosta ovde £22),posto bi to kod ovih dodalo preko 50%).

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...

lijepa joj je linija, al mislim da su te limo linije malo passé za 21. vek

 

ok je za uber ili taksi

ili ako ga tera vozač, a big boss sedi pozadi, al za to je više s/e klasa ili neki a8

 


 

sasrećom je terao rođo

:ss1:

  • -1 1
Link to comment
38 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

lijepa joj je linija

Vjerojatno posljednja zaista lijepa limuzina koju ne moraš platiti puno više nego što realno vrijedi. Dizel više ni nije u ponudi, vjerojatno za godinu dvije odlazi i cijeli model na vječna lovišta

18 minutes ago, bags said:

Baci koju sliku iznutra i gepek

nema neke potrebe da ja slikam, izgleda ovako

Spoiler

Mazda6_Interior.jpg

a prtljažnik ovako

Spoiler

Mazda-6-Sedan-CD184-AT-Takumi-Plus-29.jp

Evo samo još isti par odozgora, u primarnoj funkciji

RYU3Jep.jpg

  • +1 1
Link to comment

Ne znam, nije kupljena u Hrvatskoj, niti nedavno, nego prije dvije godine. Ukrcana u Japanu otprilike kad se korona ukrcavala za Europu iz Kine.

 

Super je što ima ventilaciju (prednjih) sjedala, to najvolim

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Zaboravih da se prijavim ovde, pre pola godine uzeh polovnu Opel Insigniju sport tourer 2.0 CDTi 118 kW 160 hp dizel eco flex.

 

Kupovina novog-polovnog auta mi se rasteglila vremenski ko neka kajgana. Prvo sam sam sebe ubeđivao da ću da uzmem Peugeot 308 SW, pa onda Megane SW, R. Laguna, Ford Fokusa MK3, Ford Mondeo, C5 običan i karavan, Opel Astra i Insignija ..... Sve sam ovo gledao i provozao, čak i Volvo V50 karavan koji je sjajan auto, ali sam odustao zbog izgleda zadnje strane (Ko neko kamionče, jbg, mogli su to lepše da urade).

Moj lični majstor u kojeg imam bezgranično poverenje (bukvalno mi spasao guzicu finansijski da bolje prođem u par navrata sa starijim autom i popravkama, koji sam na kraju prodao njemu za veće pare nego što je vredeo a on ga lako peprodao za nedelju dana) me je savetovao da odustanem od Megana. Gotovo da sam krenuo da se pogađam za jedan C5 običan, dobio odobrenje i od mog majstora ... Međutim rešio da otaljam još 3-4 prodavca i da poslednji dan pred pogađanje za kupovinu pogledam Peugeot 308 sw, Fokus MK3 karavan, C5 karavan i Opel Insigniju (treću, prva je bila plava, druga crna) i opasno mi se svidela koliko je bila dobro održavana. Mojoj maloj kćerci se svidela ta plava insignija koju sam ranije pogledao i bila je jako tužna što je nisam uzeo :sad:(nisam hteo za te pare koje je prodavac nudio jer nije imala dpf filter i imala je neka sitna oštećenja). Moram da priznam da mi je na kraju bilo svejedno šta ću uzeti na kraju, da li C5, da li Mondeo ili Fokus Mk3, da li Insigniju ili Astru ili Peugeot 308.

 

Odlučila je ipak želja male kćerke i dobra očuvanost auta. Eto ...

Trebalo mi je vremena da se naviknem na ovakav auto jer sam pre njega 8 godina vozio porodični minivolumen Kia Carens. Ko da sam seo u neki široki i niski sportski auto.

 

Iako je auto težak tonu i 700 kila, na auto putu troši oko 4 litre (na oko 1.700 - 2.000 obrtaja, 6. brzinom oko

120 km na sat). U gradu između 6 i 7 litara.

1. Opel Insignia-IMG_20211219_143017.jpg

  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...