Jump to content

Šta vozite?

nesha taxista

Recommended Posts

• Replies 1,3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Zli Gli

68

• ToniAdams

60

• kud u maglu Simoviću

56

• nesha taxista

50

Sto se tice teranja imam dileme. Relacija kuca-posao kod mene ima tri etape 6,7 minuta brdovite ulice bez semafora, zatim 6,7 minuta duga ravna ulica sa tri trake ali i puno semafora i na kraju 10 minuta auto put. Za poredjenje imam samo svog X1 20d automatik sa 190 KS.  Prvi brdoviti deo je muka sa manuelnim menjacem mada vuce ok, druga dio je bio zabavan za voznju jer ima fino ubrzanje dok je treci bio jako slican sa X1. Mene iskreno najvise nerviraju kratke brzine na menjacu. Zacas moras biti u petoj brzini da bi voznja bila udobna. Ubrzanje naravno puno agilnije nego na mom dizelu ali ipak mislim da treba jos nekih 50 KS. Naravno ja nisam nikakav strucnjak vec prosecan vozac. :)

Sto se tice prakticnosti, voznje po gradu i UX za vozaca X1 sa automatik menjacem je puno bolje resenje.

Edited by bags
3 hours ago, zorglub said:

Dobro, zar ne može da se isključi?

Ne moze permanentno. Svaki put kad upalis auto moras opet iskljuciti. :wacko:

Edited by bags
On 3.6.2020. at 14:04, zorglub said:

godina svi vozimo BTRove sa tvoje fotke

ovo je BRDM :-)

Imao ga prilike voziti* na strelistu u Vojkovicima kraj Sarajeva.

* ubacio u brzinu i krenuo 20 metara

8 hours ago, bags said:

Ne moze permanentno. Svaki put kad upalis auto moras opet iskljuciti. :wacko:

Pa to jedan klik i ne gasis auto svakih 5 minuta. Mislim tako je i kod mene na Seatu, iskljucis i vozis. Doduse, ja ga iskljucujem samo na kratkim relacijama, dok je motor hladan, ako je na duze, S & S mi uopste ne smeta.

mada vidim da Mini pamti 

Edited by Lancia
  • 3 months later...

so, ovaj moj lexus nx-300 ladno ima prozore sto zaustavljaju uv zrake preko 90% 

isto potamne sa spoljasne strane a meni dok vozim uopste nisu vise potrebne naocare za sunce. 

u soku sam da me ne przi sunce kroz staklo jer sam na mazdi staroj imala tinted 75% i idalje se osecalo kako pecka sunce

gepek sam napokon procitala instrukcije kako se otvara bez ruku ... pridjes na pola metra i nogu brzo ka braniku i nazad zamahnes

kola mogu da se povezu sa mojim amazon prime racunom u kome imam i muziku, al sa usmenom komandama mogu da narucujem sta mi treba dok vozim....

neverovatno udoban  i ne cuje se uopste. cak ni prozore kad spustam, pozadi moram da pogledam da bi pas mogao da izbaci glavu

mane: nemam remote garaze dugme al mogu preko app i znoji mi se dupe na koznim sedistima a to ne podnosim. pa cu da kupim neku presvlaku

Edited by mustang
11 minutes ago, Peter Fan said:

kako nemas, pa jel nije gore u retrovizoru?

nije. nego je u neki iLink sto jos nisam aktivirala pa preko kompjutera ide. ili preko lexus app na telefonu

19 minutes ago, mustang said:

nije. nego je u neki iLink sto jos nisam aktivirala pa preko kompjutera ide. ili preko lexus app na telefonu

ma nemoj zajebavat, to je standardna oprema vec decenijama. slikaj da vidim to.

42 minutes ago, Peter Fan said:

ma nemoj zajebavat, to je standardna oprema vec decenijama. slikaj da vidim to.

o jebem ti, jesam plavusa al nisam toliki idiot. idem da slikam al kad vec moram opet da silazim a tek sto sam usla u kucu iz parka, da stavim i novu cvetic posteljinu da se opere. 

eto me za dva minuta

so, ogledalo ima dugme za kao da ti svetla od drugih auta otpozadi ne udaraju u mozak sto je super i vise nista nema

sa ovim starim otvaram, drzim ga u vratima jer je mi iskace od gore (stipaljka mu tesna pa me jednom direkt u glavu na autoputu zveknuo)

navodno mi treba taj suite sto pise al me mrzi da skidam i jebavam se sa regostracijom pa onda dok sam ispred garaze jao kao tipkam na ovo dole da se otvori. za to vreme sam ovom mojom starom sklopocijom i usla i izasla. 

zar ne?

EA2AABBF-DCB3-472A-9C09-40A4820D0F10.jpeg

E7C65816-5C66-4232-A90F-544F698311C3.jpeg

505D0F9C-A85F-48CA-9FAD-68D67D76FE87.jpeg

Edited by mustang