Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

17 hours ago, Бруклинский said:

Ajde da i ja okacim mog crnog mezimca, posto kada ga jednoga dana budem prodavao, mozda ce neko bas na ovom forumu dobiti specijalni popust :)

 

Odlican! Ja jos uvijek imam svoj W203. Iako mu je 18 godina I preko 360k km I dalje vozi ko zmaj. MIslim da motor I getriba mogu komotno to 1/2M km.

 

No,  ovaj tvoj W204 mi je najljepsa C klasa.

Link to comment

Hvala :)

 

Bice mi zao kada ga jednoga dana budem prodao, ali mi je ipak G-Wagon oduvek bio zivotna zelja, tako da ce u buducnosti uslediti smena generacija.

 

Nego zaboravio sam da napomenem da ova moja C klasa ima specijalno kodirane kljuceve, pa mogu da je voze samo prave muskarcine :D

 

FZfJBv1.jpg

Link to comment
  • 3 weeks later...

Inspirisala me je jedna crna macka iz kraja (domaca macka, mada me inspirisu i neke divlje macke, svih boja), pa sam morao opet da uslikam mog crnca, ali ovoga puta iz profila, da ne bude kako je isti kao Kim Kardashian, koja se samo slika spreda i otpozadi, plus iz ovog ugla vidi se i da mu je duzina savrsena, nije premali da zauzima samo pola parking mesta, a nije ni preveliki da ne moze da se uparkira, vec je crnac koji lako ulazi u svaku garazu, nikada nije bilo primedbi od strane parking servisa, a i pauci ga zaobilaze, osim nekih crnih udovica koje vole dizelase :nobles:

 

1p90x8E.jpg

BRCuvtD.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment

Da se i ja prijavim sa privremenim vozilom za ovu nedelju dok je moj na servisu.

Countryman, benzinac 105 KS, presao 80 km kad sam ga dobio. :)

Interfejs je katastrofa. Sve je nepregledno i necitljivo. Kombinacija manuelni menjac + start/stop jako iritira. Cena oko 32.000 EUR. Moras dobro biti lud da platis ovoliko.

 

 

 

Mini 1.jpg

Mini 2.jpg

Mini 3.jpg

Link to comment

Sto se tice teranja imam dileme. Relacija kuca-posao kod mene ima tri etape 6,7 minuta brdovite ulice bez semafora, zatim 6,7 minuta duga ravna ulica sa tri trake ali i puno semafora i na kraju 10 minuta auto put. Za poredjenje imam samo svog X1 20d automatik sa 190 KS.  Prvi brdoviti deo je muka sa manuelnim menjacem mada vuce ok, druga dio je bio zabavan za voznju jer ima fino ubrzanje dok je treci bio jako slican sa X1. Mene iskreno najvise nerviraju kratke brzine na menjacu. Zacas moras biti u petoj brzini da bi voznja bila udobna. Ubrzanje naravno puno agilnije nego na mom dizelu ali ipak mislim da treba jos nekih 50 KS. Naravno ja nisam nikakav strucnjak vec prosecan vozac. :)

 

Sto se tice prakticnosti, voznje po gradu i UX za vozaca X1 sa automatik menjacem je puno bolje resenje.

 

 

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, zorglub said:

 

Dobro, zar ne može da se isključi?

 

Ne moze permanentno. Svaki put kad upalis auto moras opet iskljuciti. :wacko:

Edited by bags
Link to comment
On 3.6.2020. at 14:04, zorglub said:

 

 godina svi vozimo BTRove sa tvoje fotke

ovo je BRDM :-)

 

Imao ga prilike voziti* na strelistu u Vojkovicima kraj Sarajeva.

 

* ubacio u brzinu i krenuo 20 metara

Link to comment
8 hours ago, bags said:

 

Ne moze permanentno. Svaki put kad upalis auto moras opet iskljuciti. :wacko:

Pa to jedan klik i ne gasis auto svakih 5 minuta. Mislim tako je i kod mene na Seatu, iskljucis i vozis. Doduse, ja ga iskljucujem samo na kratkim relacijama, dok je motor hladan, ako je na duze, S & S mi uopste ne smeta.

mada vidim da Mini pamti 

Edited by Lancia
Link to comment
  • 3 months later...

so, ovaj moj lexus nx-300 ladno ima prozore sto zaustavljaju uv zrake preko 90% 

 

isto potamne sa spoljasne strane a meni dok vozim uopste nisu vise potrebne naocare za sunce. 

 

u soku sam da me ne przi sunce kroz staklo jer sam na mazdi staroj imala tinted 75% i idalje se osecalo kako pecka sunce

 

gepek sam napokon procitala instrukcije kako se otvara bez ruku ... pridjes na pola metra i nogu brzo ka braniku i nazad zamahnes

 

kola mogu da se povezu sa mojim amazon prime racunom u kome imam i muziku, al sa usmenom komandama mogu da narucujem sta mi treba dok vozim....

 

neverovatno udoban  i ne cuje se uopste. cak ni prozore kad spustam, pozadi moram da pogledam da bi pas mogao da izbaci glavu

 

 

mane: nemam remote garaze dugme al mogu preko app i znoji mi se dupe na koznim sedistima a to ne podnosim. pa cu da kupim neku presvlaku

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...