Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Moj je isto 140 konjova™, po gradu je bome i 9+, ali 130, 140 na auto putu i oko 6.5 je. Milina. Benzin, though.

Edited by Mil@n
Link to comment
1 hour ago, zorglub said:

A stubovi, verovatno. Ako je za utehu, kod svih MPV-jeva je isto.

I ja vozim MVP, ne znam što je nepregledan, moram malo da se vrtim ponekad ali zbog visine auta ipak je ok. 

Ograđujem se da nisam vozila previše različitih kola pa da imam da uporedim taj segment.

 

@Ras

Uzmi i ti viljušku pa mi nabij u oko, ajde. 

Link to comment
7 hours ago, Valkyrie said:

Šta je problem? 

 

I nek je sasrećom, naravno :ss1:

Trebalo je da napišem preglednost nazad, mada i nije neka drama, navikavam se na senzore. Napred i sa strana je kao u avionu.

 

@kums Puntijak na 150(maks brzina) troši preko 12 litara, po Mitrovici troši oko 8, po BG oko 10. Slično i sa Kliom.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

ubice su hondini turbo motori

Taj 1.8 atmosferac od 140 je baš zvečarka, lepota kako ide kad zaigra preko 4k obrtaja. Ali prostor jbg. I nizak je a od toga se ježim.

Link to comment
22 minutes ago, desboj said:

Trebalo je da napišem preglednost nazad, mada i nije neka drama, navikavam se na senzore. Napred i sa strana je kao u avionu.

 

@kums Puntijak na 150(maks brzina) troši preko 12 litara, po Mitrovici troši oko 8, po BG oko 10. Slično i sa Kliom.

 

 

Nema potrebe, osim probe naravno, da ganjas dizela 150. Moj ima 150 konja i uz lagane obrtaje i prosecnih 120, ne trosi vise od 5 litara. Ako se pridrzavam propisa (90-100) ide ispod 4 litre. 

Sasrecom se vozikali :)

Link to comment
3 hours ago, desboj said:

Taj 1.8 atmosferac od 140 je baš zvečarka, lepota kako ide kad zaigra preko 4k obrtaja. Ali prostor jbg. I nizak je a od toga se ježim.

 

Stoji da je nizak, ali to mi nije nikakav problem, osim kada zađem malo sa puta u prirodu, par puta sam se solidno nasadio na brdašca i sranja, što je i jedan od razloga što će sledeći auto da bude neki crossover tipa novi qasqai. 

 

Da, na velikim obrtajima poludi skroz. 

Ono što je meni bitno je da ga posle 4 godine volim kao i prvog dana, i dan danas, kad god mu priđem nasmejem se koliko mi je lep, a i u vožnji mi ne fali ništa, naprotiv... Kada ga jednog dana budem zavaljivao biće to đavolski teško.

Link to comment

Ma ja sam se naplašio kad je kolega išao kući u Tuksonu i tip i riba iz suprotnog pravca mu iz čista mira pređu u traku i čeono se sudare. Da mu auto nije bio visok svo troje bi bili mrtvi, ovako se izvukao "samo" sa ozbiljnim povredama noge, u suštini to i nije bio čeoni sudar koliko je tip podleteo pod džip...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...