Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

13 hours ago, Zli Gli said:

Astra J je spolja svemirski auto i za Golfa 6 i Hondu isto godiste, a i enterijer je dosta moderan, pogotovo sa multimedijom

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

Jebe te samo što Hondu to godište (8th gen) zovu svemirac :D Realno, nema svemirskijeg izgleda od njega. Mada, 9th gen fakat lošije izgleda spolja i manje spejsi od svog prethodnika koji je počeo da se pravi neverovatne 2006-2011. Možda si mislio na noviji model civica od 2012 koji je ok ali nema liniju kao prethodnik.

Link to comment

Da, na Hondu sam mislio. I 8. i 9. su misaona imenica za Astru i po dizajnu enterijera a po kvalitetu tek...

Spolja kako kome, 8. deceniju-dve ispred svih, 9. nekom ružna spolja ali enterijer izuva, bolja od 8. svakako + tehnički naprednija od 8.

U odnosu na Astru kvalitet i pouzdanist ne bih poredio. Da se razumemo, vozio sve navedene benzinjare isključivo.

 

Link to comment

Sve je to individualno, ima nas dosta koji se lozimo na njemacka auta i sigurno ne bez razloga. Meni je Honda spolja bas bezveze, sve moguce generacije. Od tih kosookih svidja mi se ujakova Kia Optima 2017. ali to je ogroman auto, klasa iznad ovde nabrojanih pa i nije bas za poredjenje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Mozda kupi u sledecem zivotu, u ovom mrka kapa kad ne moze da proda Pezoa na plin

Optima zverka, kupio novu 2017. i to u ful opremi, ima ono da auto sam upravlja i sto nekih potrebnih i nepotrebnih kuraca. Jedino kuka da mu fali snage, 1.7 dizel sa 140ks, mada ja nisam to osetio kad sam vozio kroz Njemacku i kasnije po Svici. Mislio sam da je Kia neka Mazda za sirotinju ali izgleda da su opasan igrac.3e820cff7a7f5a7f00ab33466db99f42.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
26 minutes ago, Zli Gli said:

Sve je to individualno, ima nas dosta koji se lozimo na njemacka auta i sigurno ne bez razloga. Meni je Honda spolja bas bezveze, sve moguce generacije. Od tih kosookih svidja mi se ujakova Kia Optima 2017. ali to je ogroman auto, klasa iznad ovde nabrojanih pa i nije bas za poredjenje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Slažem se za individualnost naravno. Nemačka vozila su sem premijum segmenta otišla baš u konfekciju i dosta su nepouzdanija u odnosu na pređašnja vremena ali i japance sveobuhvatno, to važi za sve brendove bez izuzetaka.

Optima je u Accord klasi i tu može da se ganja, sa civicom ne...mada Kia boluje još uvek dečije bolesti, a kod H se zna, tri četiri stavke moguće problematične i to je to. E sad, što je Accord izašao iz Evrope, to je drugi par opanaka.

 

Link to comment
5 minutes ago, Barti66 said:

Slažem se za individualnost naravno. Nemačka vozila su sem premijum segmenta otišla baš u konfekciju i dosta su nepouzdanija u odnosu na pređašnja vremena ali i japance sveobuhvatno, to važi za sve brendove bez izuzetaka.

Optima je u Accord klasi i tu može da se ganja, sa civicom ne...mada Kia boluje još uvek dečije bolesti, a kod H se zna, tri četiri stavke moguće problematične i to je to. E sad, što je Accord izašao iz Evrope, to je drugi par opanaka.

 

 

a koja su to vozila? Opel, VW, škoda, seat?

Link to comment
23 minutes ago, Zli Gli said:

Mozda kupi u sledecem zivotu, u ovom mrka kapa kad ne moze da proda Pezoa na plin

Optima zverka, kupio novu 2017. i to u ful opremi, ima ono da auto sam upravlja i sto nekih potrebnih i nepotrebnih kuraca. Jedino kuka da mu fali snage, 1.7 dizel sa 140ks, mada ja nisam to osetio kad sam vozio kroz Njemacku i kasnije po Svici. Mislio sam da je Kia neka Mazda za sirotinju ali izgleda da su opasan igrac.3e820cff7a7f5a7f00ab33466db99f42.jpg

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

vidi kolicki ekran za multi mediu :(

Link to comment

Svi redom sem modela u premijum segmentu pa čak i oni.

Modeli mercedesa, audia, bmw-a...svi bez razlike. 

Npr, moji u tri navrata pazarili mečku ml u salonu (ed. u De) i tri puta kidali živce, nemogu ti dati detalje ali nisu ni bitni uostalom, tek se sa Audijem od 130000 smirili unazad godinu i po dana bez zamerki. Sve to važi i za ostale. Zašto je to tako nmp, vrv masovnost i slabija kontrola dobavljača.

Edited by Barti66
Link to comment
15 hours ago, Mil@n said:

 Toyotini enterijeri noviji izuvaju sve jedan, Mazda takođe skroz korektna, a i nisanima npr ništa ne fali.

Dodao bih i stormtruper beli RAV4, spolja retko lep auto.

 

 

15 hours ago, Mil@n said:


 

 

Link to comment
On 20.1.2020. at 5:58, Zli Gli said:

Optima zverka, kupio novu 2017. i to u ful opremi, ima ono da auto sam upravlja i sto nekih potrebnih i nepotrebnih kuraca. Jedino kuka da mu fali snage, 1.7 dizel sa 140ks, mada ja nisam to osetio kad sam vozio kroz Njemacku i kasnije po Svici. Mislio sam da je Kia neka Mazda za sirotinju ali izgleda da su opasan igrac.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Fino, srecno ga vozio!

 

Glede bolda, Kia (a posebno rodjak im Hyundai) je vec odavno odlicna marka. Evo upravo dobise nagradu za najbolji SUV (Kia Telluride) u Sjevernoj Americi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...