Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

4 minutes ago, renne said:

i šta kažeš, loš enterijer? nema hud? nema digitalije, ekrana od 10 inča?

ne zajebavaj

 

opel_grandland_x_hybrid4_interior_16x9_g

Ne mora biti nužno u tome stvar, sve se može nabudžiti da ima taj vau efekat, a da bude lošijeg kvaliteta materijala i izrade.

Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Kod VW mi se čini da ima ogromnih odstupanja u kvalitetu enterijera od modela do modela. Ovaj novi t roc iznutra deluje kao da je od baš jeftine plastike, 

ali su ga spolja nabudzili, i ljudi vole te povišene modela pa prolazi. U Golf s druge strane iako su u sličnom cenovnom rangu stavljaju dosta kvalitetnije materijale.

Kad si pomenuo troc, setio si me starijeg tiguana, onaj obliji. Al je to lose ostarilo... Sad kad su mu nabacili ove nove rostilje napred i malo pojacali ivice izgleda super.

Skoda yeti je isto bio katastrofalno dizajniran auto. Ja sam prvo mislio da je to neki kao samo za dostavu

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Govorimo o estetici, ne o kvalitetu.. 

Meni je to povezano. Losa plastika lose izgleda i jos losije stari

Trebaju izdrzljivi, dobri na oko materijali i kombinacija vise njih idealno.

Link to comment
18 minutes ago, Ravanelli said:

Opel? Ja vozio astru h jedno 3 godine, prvi auto u mom vlasnistvu i odlicno me sluzila. 

Al nije bas da mozes mnogo da uzivas u voznji

Na Fiat sam mislio,ali više kroz sprdnju.

 

Nego,novi Pežo 508 :ziga:

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Ravanelli said:

Kad si pomenuo troc, setio si me starijeg tiguana, onaj obliji. Al je to lose ostarilo... Sad kad su mu nabacili ove nove rostilje napred i malo pojacali ivice izgleda super.

Skoda yeti je isto bio katastrofalno dizajniran auto. Ja sam prvo mislio da je to neki kao samo za dostavu

Da, to sa starenjem će zaista biti problem kod ovih novijih auta nabudženih tehnologijom, čak i kod ovih skupljih Audija recimo gde je sve na dodir. Zapravo posebno kod njih.

Na Jetija ne dam, meni to zanimljiv auto i daleko najzanimljivija Škoda, šteta što ga zameniše sa ovim bezličnim ne znam ni kako se zove modelom. :D

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Nego,novi Pežo 508 :ziga:

 

 

 

Gledo ja da uzmem, al me odbilo kad sam video kako izgleda drugarev 407 (mislim da lose stare) 

Al izgleda pizdarija. Naravno i 3008 je super. 

Kod Pezoa je dobro sto imaju dosta zanimjlive elektronike. Sada skoro svaki ima dobru multimediju sa navigacijom

Cak i reno talisman izgleda dosta lepo spolja 

Edited by Ravanelli
Link to comment

A VW grupa inače ima taj problem, previše marki i modela koji se prepliću i uskaču jedni drugima u klasu. Iznenadih se skoro kako dobro i kvalitetno izgleda novi Tuareg, kad pogledam kasnije na netu cene, on skroz ušao u teren q7.

Link to comment
16 minutes ago, Ravanelli said:

Kako mislis? 

Cenovno pre svega, pa samim tim i kvalitetom.

Jasno mi je da iskoriste istu platformu za Tuareg, q7, Cayenne, Urus i šta sve već... ali ponekad eto uskoče sami sebi u teren kao recimo Tuareg koji je kvalitetan za klasu iznad, tj Audi. Mada se to verovatno ubrzo menja novim modelom q7 koji će biti nabudženiji i skuplji...

Neki se poznavaoci tako kunu da je Superb kvalitetniji od Passata i da su tu na neki način zeznuli sami sebe. Mislim, ne brinem se ja za njih, ali imaju zaista zbrku od marki i modela.

Edited by mraki
Link to comment

VW se repozicionirao u nešto viši cenovni segment, ali i dalje ostaje prostora do Audija.

 

Za Jeti se apsolutno slažem da je iskakao iz ponude i bio vrlo upotrebljiv automobil (nikako ružan) i kao takav morao biti ubiven.

Mercedes je imao GLK SUV koji mi se dopadao na sličan način kao i Jeti. Zamenjen je modelom više po ukusu Čedinoj ženi, ili Karleuši. 

Link to comment

meni se nije sviđao. prozori na vratima nemaju nikakvu liniju, ovaj zadnji prozor kod gepeka..., ta donja linija od plastike, maglenke, mali roštilj...

plus je bio dosta nizak, koliko se sećam

 

 

1920px-2011_Skoda_Yeti_S_TSi_1.2_Front.j

 

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
12 hours ago, Zli Gli said:

Astra J je spolja svemirski auto i za Golfa 6 i Hondu isto godiste, a i enterijer je dosta moderan, pogotovo sa multimedijom

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Si siguran da si baš i na H mislio?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...