Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

Meni je kod japana enterijer slab (nisam doduse ulazio u bas novije modele), pa mi nije feel za voznju

 

Ispod opela je fiat, naravno! 

Edited by Ravanelli
Link to comment

Enterijer u Japancima je super, npr honda koju vozim, civic 2008, da ne pričam, zlo i naopako, ljudi dan danas kad sednu - to su odlepljivanja. Cela civic paleta je ok, ali malo kaskaju tj odmereniji su dosta accord i crv (poslednji zato ubija) Toyotini enterijeri noviji izuvaju sve jedan, Mazda takođe skroz korektna, a i nisanima npr ništa ne fali.

 

Opel je do Astre H i insignije imao bez konkurencije najgadnije enterijere, ali tu su krenuli na bolje, a VW mi se posebno ne svira, npr ortak ima golfa 6 kao i gli, meni je to nekako previše jednsotavno za auto tog godišta.. I takav je vw oduvek, mada je kod golfa 7 dosta bolja situacija npr. 

No ja volim moderne enterijere sa ekranima, bojama i sl, pa...

 

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Enterijer u Japancima je super, npr honda koju vozim, civic 2008, da ne pričam, zlo i naopako, ljudi dan danas kad sednu - to su odlepljivanja. Cela civic paleta je ok, ali malo kaskaju tj odmereniji su dosta accord i crv (poslednji zato ubija) Toyotini enterijeri noviji izuvaju sve jedan, Mazda takođe skroz korektna, a i nisanima npr ništa ne fali.

 

Opel je do Astre H i insignije imao bez konkurencije najgadnije enterijere, ali tu su krenuli na bolje, a VW mi se posebno ne svira, npr ortak ima golfa 6 kao i gli, meni je to nekako previše jednsotavno za auto tog godišta.. I takav je vw oduvek, mada je kod golfa 7 dosta bolja situacija npr. 

No ja volim moderne enterijere sa ekranima, bojama i sl, pa...

 

jebo te, jesi ti video novu insigniju ili grand(cross)land?

Link to comment
Just now, Mil@n said:

Enterijer u Japancima je super, npr honda koju vozim, civic 2008, da ne pričam, zlo i naopako, ljudi dan danas kad sednu - to su odlepljivanja. Cela civic paleta je ok, ali malo kaskaju tj odmereniji su dosta accord i crv (poslednji zato ubija) Toyotini enterijeri noviji izuvaju sve jedan, Mazda takođe skroz korektna, a i nisanima npr ništa ne fali.

 

Opel je do Astre H i insignije imao bez konkurencije najgadnije enterijere, ali tu su krenuli na bolje, a VW mi se posebno ne svira, npr ortak ima golfa 6 kao i gli, meni je to nekako previše jednsotavno za auto tog godišta.. I takav je vw oduvek, mada je kod golfa 7 dosta bolja situacija npr. 

No ja volim moderne enterijere sa ekranima, bojama i sl, pa...

 

Da, secam se kada sam seo neke 2011 u novog accorda. Stvarno je izgledao tada dobro sa tim led lampicama i tim pozadinskim osvetljenjem po komanndnoj tabli, kazaljke i to. Ali tad je VW u pasata vec ugradjivao ekran u komandnu tablu, imao touch screen za multimediju, plastika je bila kvalitetnija, kombinovana koza kao verovatno najbolja opcija za sedista... 

Link to comment

Meni ti novi layouti komandi na novim opelima ko da sam seo u pilotsku kabinu. Kapiram da bi trebalo 5 godina da sve iskoristim. Onaj centralni deo. Plus mi se ne svidja plastika, tbh

 

U stvari nisam bas video ove od poslednje generacije

Edited by Ravanelli
Link to comment

Kod VW mi se čini da ima ogromnih odstupanja u kvalitetu enterijera od modela do modela. Ovaj novi t roc iznutra deluje kao da je od baš jeftine plastike, 

ali su ga spolja nabudzili, i ljudi vole te povišene modela pa prolazi. U Golf s druge strane iako su u sličnom cenovnom rangu stavljaju dosta kvalitetnije materijale.

Link to comment
6 minutes ago, renne said:

i šta kažeš, loš enterijer? nema hud? nema digitalije, ekrana od 10 inča?

ne zajebavaj

 

opel_grandland_x_hybrid4_interior_16x9_g

 

 

Ne znam o čemu pričaš rođo, ja sam rekao da je opel od PRVE insignije i astre J (ispravka, rekao sam H u prvom postu), krenuo na bolje sa enterijerima na bolje. Oboje su se pojavili u približno vreme, valjda 2008, 2009 tako nešto. 

 

Edit: ni meni se ne sviđa ovaj srednji stub gore. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...